Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #telefony Przed chwilą dzwoni znowu jakaś baba z propozycją fajnych garnków. 8:10 w sobote? wczoraj dzwonił też gość .. na pytanie "skąd Pan/Pani ma mój telefonu" się rozłączaja. Ale jak zrobić, zeby w ogole nie dzwonili? Kiedyś przeciągnałem osobę w rozmowie, obiecywali gadżet darmowy, okazuje się, że nie mogę tego odebrać osobiście w ich firmie tylko muszę podać dane osobowe by wysłali list z kuponem.. oczywiście nie znają supermetody by wysyłać kupon na telefon bo w ich mniemaniu .. cytuje "nie każdy korzysta z telefonu w taki sposób" i lepsze jest dostarczenie kuponu pocztą. Serio jest tak spora ludzi naiwnych, że cos takiego funkcjonuje? Bawię się czasami z tymi konsultantami, ale czasami nie mam czasu i mam dość ich dziwnych argumentów. Serio współczuje osobom, które tam pracują.
  • 3
@boulderdash: bardzo czasochłonny ale skuteczny sposób, jak dzwonią to nagrywasz rozmowę, idziesz na ten występ z garnkami, tam dostajesz do podpisania jakiś papier czy coś, bierzesz ze sobą albo idziesz niby czytać i robisz zdjęcie z danymi firmy. Potem nagraną rozmowę zgłaszasz do RODO, jakby tak zrobiło więcej ludków to by się takiej firmie w końcu kary dowalili . takiego maila że masz nagranie wysyłasz też do nich, to przynajmniej jedna