Wpis z mikrobloga

W sumie patrząc na G2 to wydaje mi się, że Caps idąc do tej drużyny nie kierował się tylko kasą, ale musiał dojść do wniosku, że z G2 osiągnie więcej, niż w Fnatic. Bo Perkz to de facto midlaner i adc w jednym. W sumie Caps też.
#leagueoflegends
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Primusek: przecież on nie dołączył by mieć kasę, fnatic mowilo że dawali mu większą stawkę niż g2 i nie interesowało go, ocelote właściciel g2 mówił że capsowi zależało mu na aktualnym teamie bo mają podobny styl do capsa
  • Odpowiedz
@Hejter_666: Okej dzięki za info. W jakim sensie podobny styl? Mi się wydawało, że stylem G2 jest nastawione na zdobywanie przewagi i jej powolne, acz konsekwentne realizowanie. Fnatic było nastawione na team fighty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Primusek: mówiąc styl mam na myśli, że g2 ma osobowości jakby to ująć nic nie ukrywają i żartują z siebie na kogoś jacy są beznadziejni (jeżeli przepatrzysz ich Twittery będziesz wiedział o co mi chodzi)
  • Odpowiedz
@Hejter_666: Pewnie w pojedynczej grze mają szansę, ale w BO5 też nie widzę szans. G2 ma zbyt dużo możliwości dwóch midlanerów a każdy z nich ma taki champion pool, że mogliby się liniami pozamieniać w zależności od potrzeby. Tak samo Wunder zagra wszystkim. Mają lepszego supporta, niż split temu.
  • Odpowiedz