Wpis z mikrobloga

@fbkq: A kto tak twierdzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) właściwie z każdym autem może być podobnie - jak nie wyszukasz zadbanego egzemplarza, to potem na doprowadzenie go do dobrego stanu władujesz 2x tyle i to wszystko ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aksal89: gościu w tym E91 ma 2x mniej przebiegu niż ja w mojej a wymienił chyba wszystko co się da bo kupił skręcone gówno za grosze i #!$%@?. Blogmotive też się nie popisał, bo wstawił bardzo nieobiektywny materiał na temat tego auta. Ja przy przebiegu 335k na razie tylko turbina za 300 euro i rzeczy eksploatacyjne. Kupił zajechane gówno i ryczy.
@uwielbiamnalesniki: xDrive według mnie to padło w #!$%@?, nikomu
@uwielbiamnalesniki: seria pytan: mieszkasz na zadupiu? mieszkasz w rejonie gdzie masz metrowe zaspy sniegu dzien i noc przez cala zime a nawet i gorzej? mieszkasz w górach? gdzies, gdzie jest pagórkowato i bez awd nie obejdzie sie w zimie? Sam sobie odpowiedz. Bo AWD w takich autach to tylko dodatek, i tak są niskie, wiec jak #!$%@? sie w chociazby pólmetrowy snieg to nie wazne co zrobisz, ugrzęzniesz jak ostatni osioł,
@uwielbiamnalesniki: byłem w okolicach Sylwestra w Bieszczadach. Opcje do jazdy generalnie były trzy: 1. "ośki" wjeżdżały pod ośnieżone podjazdy siłą rozpędu, a jeśli trzeba było dohamować, to się zatrzymywały i koniec. 2. Goście z łańcuchami jako tako dawali radę. 3. Goście z quattro, 4matic, xdrive i innymi "niepotrzebnymi wynalazkami" #!$%@?, gdzie chcieli i nawet na zewnątrz słychać było ich śmiech... :P
Jeśli jesteś takim typowym "mieszczuchem" z nizin i rzadko zdarza