Wpis z mikrobloga

Tylko wam o tym powiem, ale nikomu nie mówcie. Mieliście kiedyś tak zwany nerwoból?

Mam uszkodzony nerw międzyżebrowy(neuralgia) objawiający się bólem który można porównać do włóczni przebijającej na wylot moją klatkę piersiową. Lewa część ciała drętwieje. Zaczyna się gdy zbyt mocno nadwyrężę się ruchowo, i nie ustępuje dopóki nie #!$%@?ę 100mg Ketonalu. .

Wczoraj wieczór był ten dzień, kiedy dystans kilku metrów od łazienki do łóżka pokonywałem na czworaka, prawie płacząc z bólu. Zdarza się to średnio raz na miesiąc. Neurolog rozkłada ręce. Kurtyna.

#heheszki #gownowpis #zalesie #anonimowemirkowyznania #logikaniebieskichpaskow
K.....u - Tylko wam o tym powiem, ale nikomu nie mówcie. Mieliście kiedyś tak zwany n...

źródło: comment_tbNdr6bUG4om9ajz5ahqxIdxaS0yb6mU.jpg

Pobierz
  • 11
@Kasungu: też mam od czasu do czasu taki nerwoból, nie tak intensywny, ale w tym samym miejscu co na foto, byłem z tym u lekarza, kazałem sobie porobić ekg serca i te całe otoczki bo szczerze to na początku myślałem że to zawał
@Kasungu o cholera ziomus mam dokładnie to samo tyle że ja jeszcze latam po lekarzach i mam nadzieję że się z tego cholerstwa wylecze. Jak narazie umówiona wizyta z rehabilitantem co by troche rozluźnić mięśnie plecow bo szczerze liczę że to idzie właśnie stamtąd
@Yudash masz zgagi, bóle w mostku, bole kręgosłupa, cofanie treści żołądka do gardła, dziwne odbijanie, kapeć w ustach, częste bóle gardła albo coś takiego?
Gastroskopia niestety... nieprzyjemne badanie. Faszerowali mnie lekami i w prezencie dostałem zapalenia jelit które już mam prawie 2 lata.... A i tak skończyłem na stole l ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Yudash j jeżeli Cię boli tak do 2h po jakimś tłustym jedzeniu, albo jeżeli długo nie jesz i zjesz obfity posiłek to są właśnie te objawy...
@Yudash gastroskopia nie jest taka straszna, jesteś trochę gorsza.
Gastroskopia po operacji w której robią z żołądka węzeł jest PRZERAZAJACO BOLESNA ()
@Exymus: mi twoje objawy nie pasują, u mnie jest tylko ten nerwoból i ból kręgosłupa ale to od pracy siedzącej
jak przychodzi wiosna, lato, jesień i mam szansę wyjść na rower (staram się tak co 3 dni) i nie mam spiny w pracy to objawy ustają