Wpis z mikrobloga

@1jeden11: nie wkurzaj mnie ignorancie, nikt normalny nie robi tego for fun i dla Instagrama, mam celiakię zdiagnozowaną od dziecka i twoje słowa jeszcze bardziej mnie w takich chwilach zasmucają
  • Odpowiedz
@Hannahalla: co? miliony robią to tylko dla zabawy i szpanu, w Twoim przypadku jest inaczej i zwracam honor, rozumiem. Sam chciałem kiedyś robić badania w kierunku celiakii, dlatego spokojnie. Oprócz chorych jest też druga większa grupa ludzi którzy robią to dla numerków i fejmu. Mąk bezglutenowych nigdy nie próbowałem, za to w porządku jest kukurydziana, ale ciężko było mi uzyskać fajne ciasto na smaczne trójkąciki. Swoją drogą mam nadzieje, że czytałaś
  • Odpowiedz
@Adatoniewypada najprostszy przepis najlepszy moim zdaniem, czerwoną cebulę w piórka kroisz podsmażasz z brązowym cukrem żeby się skarmelizowała, zalewasz wodą i octem balsamicznym pół na pół lub mniej octu jeśli wolisz, sól, pieprz, dla smaku, voila.

@Hannahalla spróbuj dodać do mięsa sosu rybnego, lub worcestershire mega sztos wychodzi wołowina.
  • Odpowiedz