Wpis z mikrobloga

@Floweczek: Żeby później nie było absolutnie nie chcę robić nikomu antyreklamy ale dziwne jest to, że jakiś czas temu identyczne bluzy oraz inne rzeczy można było kupić na Aliexpress za jakieś śmieszne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako, że reklamują to youtuberzy nie liczyłbym na jakąś super jakość.
@Floweczek: Rareeveerywjere to polska marka i kupując z ich oficjalnej strony to nie kupujesz chińczyka. Co do jakości to lepiej żeby wypowiedział się ktoś kto to ma lub sprawdzić jakieś opinie na yt. 169pln za bluzę to nie tak dużo patrząc, że ceny w sieciówkach potrafią dochodzić do takich kwot.
@Czaki_Cie_Zje: Jak już wcześniej pisałem absolutnie nie chcę robić nikomu anty reklamy chociażby z racji tego, że nie lubię działać na szkodę osób trzecich. Ale kiedy zobaczyłem pierwszy raz na mieście jakiegoś chłopka w bluzie z uzi (na oko nie więcej jak 16 lat) sobie pomyślałem, że po prostu małolaci ściągają sobie ubrania z chin do polski. A później patrzę na necie jeden youtuber w takiej bluzie później patrzę następny a