Wpis z mikrobloga

@niepanimaju: Zwykły ceed hatchback
@kipowrot: 1,4 TGDI, 140 KM, 70k PLN, M. Z tym że nie stać mnie na samochody używane, które już na początku będzie trzeba włożyć drugie tyle, bo wróżenie z fusów co do przebiegu i stanu samochodu trzeba wykonać przed kolegium jasnowidzów...
  • Odpowiedz
@Kormas: no ale ma spokoj z 5 lat nawet jak duzo jezdzi

to kwestia podejscia i doswiadzcenia, bys raz wtopil gruba sume w jakims starszym samochodzie bo cos sie popsula bys pewnie lecial do salonu po Kię
  • Odpowiedz
Z tym że nie stać mnie na samochody używane


@mietafix: śmiem twierdzić, że jeśli rozchodzi się o pieniądze, to używka wyszłaby taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powiedzmy podobnej klasy samochód, no nie wiem kilkuletnia Astra 1.4T, naprawy i tak dalej będą to prawda, ale niewielkie, eksploatacja jest taka sama, po 5 latach samochód sprzedajesz i wg mnie jestes finansowo na do przodu względem nowego auta.
Przy nowym
  • Odpowiedz
@kipowrot: ale o czym Ty mówisz, pakiet serwisowy na 4 lat w cenie, Gap na 4 lata, a kilku letni samochód nawet za 50k PLN będzie miał niewiadomy przebieg, niewiadomy stan, a sam zakup to droga przez mękę? Może gdybym miał kupić samochód do 10k to bym się bawił bo by mi nie zależało na kasie, a strata nie byłaby boląca.
  • Odpowiedz