Wpis z mikrobloga

  • 0
@HK-Stelle ciekawe, przed chwilą sądziłeś że Elite to nie sandbox :) a filmiki mnie nie interesują, wolę wyrobić własną opinię niż szerzyć czyjąś ;) peace.
  • Odpowiedz
@Spektor: Void Hearts są w kodeksie niedaleko centrum Galaktyki.

@dr_gorasul: Poleciałem nad, pewnie pod było mniej ludzi ale już nie będę wracać by sprawdzić, może w drodze powrotnej zerknę ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: >nieskończona grę

z jednej strony możesz mieć rację, z drugiej nie do końca. Wydają ciągle zawartość w updatach i pathach więc można uznać że póki to robią nie jest skończona. Jednak brak kampanii i zadań prowadzących gdzieś gracza poza tymi gnerycznymi nie równa się brakowi ukończenia gry. To tylko znaczy że w twojej opinii tego jej brakuje.

Zgodzę się że gdyby zrobili Misje fabularne byłoby fajniej. Ale oni zrobili tu
  • Odpowiedz
@Keris Nie chodzi o brak kampanii tylko brak interakcji ze światem i graczami. Brak stronyline nie jest moim głównym zarzutem. Cherry picking pod tezę że ED to dobra gra to ciągle cherry picking.
  • Odpowiedz
@m1xer: Dowolną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zależy jak sobie ustawisz w sterowaniu. Chodzi o Free Camera i Camera Suite bodajże. Tam się całe podmenu otwiera pozwalające na ustawienia bluru, zoomu itp, oraz możesz ustawić klawisz by cały interfejs ukryć (też muszą mieć własne klawisze ustawione, choć część chyba ma domyślne, a może po prostu bardzo dawno sam sobie je ustawiłem ?) Kamerą możesz też przypadkiem trafić czasem
  • Odpowiedz
@Keris: Ehh no właśnie u mnie to nie działa :( Cokolwiek ustawię pod "Enter free camera" nic się nie dzieje. Nie ma znaczenia czy wybieram na sterowanie klawiaturę + mysz, czy T.16000M
  • Odpowiedz
Bo nie wyjaśnili że enter free camera działa dopiero w Camera Suite które musisz odpalić najpierw osobnym klawiszem lub ich kombinacją. Niestety gra nie wyjaśnia bardzo wielu rzeczy i "domyśl się", a raczej wszystko to znajdziesz w Google, wystarczy poszukać, bo inni już to przed tobą sprawdzili ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz