Wpis z mikrobloga

Mirasy jest imba, dzisiaj mój różowy pasek dostał z rana sms'a, że ktoś chciał się zalogować na jej konto na instagramie, myśle bywa. Po chwili wysłała mi swoje dane do konta, żebym sprawdził, niby nic się nie stało ale pomyślałem sobie, że sprawdzę czy na fb ma te same dane. Okazało się, że tak.
Coś mnie podkusiło i wszedłem w jej rozmowy z psiapsiułkami i doznałem lekkiego szoku. Okazało się, że poznała jakiegoś dzbana co hehe #tvn #sport #youtube no i jest nim bardzo zauroczona, ostatnio powiedziała mi że idzie do klubu z koleżankami i to tylko na dwa drinki itd.
Z rozmów wynika, że raczej do niczego nie doszło ale chyba bardziej woli tego dzbaniusza.

Ratować czy dobijać.

#zwiazki #rozowepaski
  • 87
@Miroslaw_69_Fapliwy: patrząc po postach wcześniejszych @gansevudei pewnie żul, który prosi o 50gr już ją trigeruje i klnie do niego ty męska szmato hurrr durr,
ale dobra, dzisiaj wyprowadzam swoją hehe artylerię (@gansevudei nie zesraj się) i zobaczymy, jak będzie szczera i powie co na prawdę jej w głowie siedzi to uznajcie to nawet za bait, ale jeśli się kur*a nie przyzna i będzie lecieć w ch**a to adie kampandre xD
@kazimierz_wichura: Gdyby była fair to by powiedziała, że idzie się spotkać z facetem a nie z koleżankami. Moim zdaniem masz dwie opcje. Jeśli masz dalej dostęp do jej konta FB to sprawdzaj ją jeszcze przez kilka dni a potem powiedz, że chcesz z nią pogadać i daj jej kopa w cztery litery. Druga opcja to nie pie^%#lić się i od razu zaatakować i kopną w cztery litery. Nie ważne co wybierzesz,
@kazimierz_wichura: Byłem z taką jedną 2 lata, poszła do akademika i nagle się wsio zaczęło psuć. Ona miała bloga " w tajemnicy" ja znałem adres ale nic nie mówiłem. Dzień przez którąś tam rocznicą poszła do klubu " z paczka z grupy na studiach" wiedziała że mi się samotne wyjścia do klubu ni chu chu nie podobają ale też niczego nie zabranaiłem myślałem że dziewczyna inteligentna i ogarnięta. Zrobiłem kolację jakieś