Wpis z mikrobloga

@niochland: Jestem na etapie szukania mieszkania.Bardzo mnie dziwi ile w Bydgoszczy mamy apartamentowców i to na śródmieściu na ulicach gdzie najgorsza patola. Wystarczy 60m2 i meble z Ikei i ze speluny mamy apartamentowiec
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: mnie ciekawi czy jak ktoś serio szuka apartamentu apartamentu (takiego prawdziwego, a nie polskiego) to też musi się przedzierać przez takie oferty i widzi

apartament w centrum

i okazuje się, że do centrum ma 5 minut metrem i to gówno kawalerka, albo pokój dla studenta umeblowany meblami z Ikei właśnie xD

niech jakiś wykopowy #prezes50k się wypowie
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: Ogólnie rzecz jest w tym, że żeby lokal nazwać mieszkaniem musi on spełniać szereg wymagań ustawy (nasłonecznienie, powierzchnia itp.), z "apartamentami" takiego "problemu" nie ma
  • Odpowiedz
mnie ciekawi czy jak ktoś serio szuka apartamentu apartamentu (\


@niochland: to szuka mieszkania o wysokim standardzie i określonych parametrach, a nie po słowie 'apartament', bo to bez sensu
  • Odpowiedz
mnie ciekawi czy jak ktoś serio szuka apartamentu apartamentu (takiego prawdziwego, a nie polskiego) to też musi się przedzierać przez takie oferty


@niochland: nie, bo podaje cene od 15 czy 20k i tam już mniej pseudo apartamentów. :)
  • Odpowiedz
@niochland: @maur: @neib1: @Bajo-Jajo: @Damixi: @Hohlik7: @Damixi: @pawntheworld:
ogólnie to polskie społeczeństwo to w iwekszości tacy Janusze dorobkiewicze na pokaz. którzy nawet sie frajerzą by tylko sie pokazać. Wystarczy ze inwestycja nazywa sie apartamenty i juz 12 koła można z metra płacić. Nie wązne ze nawet kibla przy odbiorze nie dostajesz. A później wykańczają najtańszymi sposobami ale wołają jak za apartamenty po 2 latach
  • Odpowiedz