Wpis z mikrobloga

Ktoś mi powie co tutaj się odjaniepawliło? Czekałem dziś rano na paczke, leżała we Wałbrzychu. Później dostaje powiadomienie, że wróciła do WER Wrocław, czyt. w przeciwną stronę XD.
Czekam do jutra co się wydarzy. Sprzedawca mi napisał, że dziwna sprawa i jutro mam dać znać czy paczka dotarła. Miał ktoś taką sytuację?

(pocztex48) idzie od czwartku paczka - jutro będzie ostateczny termin na doręczenie (trzeci dzień)
#pocztex #pocztapolska #poczta #kurier
d4wid - Ktoś mi powie co tutaj się odjaniepawliło? Czekałem dziś rano na paczke, leża...

źródło: comment_tFeJWbb1SCXzQUTAjdVWYffylnFrivUM.jpg

Pobierz
  • 9
via Android
  • 1
@SoulShredder czyli jutro spodziewać się raczej doręczenia? Ogólnie dziwne, bo nawet sms nie dostałem, że dziś kurier będzie. Bo z Wałbrzycha do mnie ma 60km. Obstawiam, że jednak adres dobry wpisał, ale tez kurde nie wiem ah. Dzięki
@d4wid:
Jak nie jesteś w Wałbrzycha lub okolic to najprawdopodobniej paczka była błędnie skierowana. Po powrocie na WER zostanie wysłana do właściwej placówki oddawczej która obsługuje twoją miejscowość (albo jej część).

ps. Jeżeli na paczce był błędny kod pocztowy, to niestety termin gwarantowany D+3 już nie obowiązuje.
ps2. Kurier nie będzie jechał 60 km z paczką, to już inny rejon doręczeń.