Wpis z mikrobloga

@Ekodriver: Dystanse potrzebowałem do letnich felg (za duże ET i nawet na zaciski by nie weszły, zresztą nawet z nimi między zaciskiem a ramieniem felgi nie ma za dużo miejsca), przy przekładce kół stwierdziłem, że spróbuję. Co w tym niepełnosprawnego - nie wiem. Fakt, auto brudzi się może i szybciej ale co za problem raz dwa na bezdotyku opłukać (zdjęcie świeżo z trasy). Zresztą, to auto i tak z reguły mało
@Ekodriver: Nie wyobrażam sobie tego auta na stalówkach trzymać. Jeżdżę trzecią zimę i się nie pokrzywiły, więc nie wiem czemu ludzie zimą olewają taką podstawową w kwestii wyglądu samochodu rzecz jak felgi. No i przede wszystkim te niepełnosprawne według Ciebie koła pomijając dystanse to oryginalne 17 - rozmiar opon też fabryka. 16 nie wsadzisz - heble czterotłoczkowe Brembo w serii.
@arcypatelniagrozy: Daj spokój, to jest jakiś dramat. Wcześniej jeździłem na 18" podkowach i nie było aż takiej tragedii, mimo że szerokość felgi ta sama - te 19" z Ti nie nadają się do jeżdżenia w zimie. Ja wrzucam chlapacze i wali mnie, że będzie to brzydko wyglądać - próg już mam do roboty, bo cały czas w niego wali woda, sól i cały syf z drogi ( ͠°