Wpis z mikrobloga

No ale co złego napisała? To źle, że nie chce nieudacznika i że czuje się lepiej przy kimś dojrzałym niż przy mentalnych gimbusach XD?


@MlodyDzi: Złe jest to, że nie wspomniała ani słowem o cechach charakteru czy sposobie bycia potencjalnego partnera. Uwidziała sobie, że musi mieć faceta na stanowisku - prezesa firmy albo managera. Facet musi mieć samochód, musi to, musi tamto, musi sramto. I dla niej jest najważniejsze, żeby był
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@kuromicz: @Shanny: to. Takie dzisiejsze podejście koorev. W ogóle ja jak sobie myślę o drugiej polowce to nigdy nie myślałem w kategoriach "musi mieć x wykształcenie, musi pracować jako x, musi mieć x", wystarczy żeby mi się podobała i miała jakiś tam zestaw cech charakteru który podpasije. To czy będzie sprzątaczka, czy pracować w md czy kierowniczką januszexu to mam tbw (chociaż i tak co ja mogę pisać o takich
@kuromicz: czekaj... wykształcona 25 lat wysoka atrakcyjna dziewczyna chce faceta, który również jest wykształcony, poważnie patrzy na życie (tłumaczenie na polski z kobiecego 27-35 lat) miał samochód w wieku 30 lat i nie był uprzedzony do Polek z racji tego, że ona jest Polką?

Wam się #!$%@?ło w drugą stronę skoro uważacie szukanie kogoś na swoim poziomie życiowym za wygórowanie wymagania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kuromicz: ciekawe wyliczenia. Dużo o niej mówią:

Jeśli idzie o nią to wymieniła jedynie
- wiek 25 lat
- wzrost 175 cm
- atrakcyjność fizyczna

Czyli prócz młodego wieku i dupy nie ma nic czym można się w ogóle pochwalić i wnieść coś do związku.

Ale jeśli idzie o faceta to #!$%@?ła całą listę żądań:
- po studiach
- samodzielny tzn. prowadzić działalność (żegnajcie programiści 15k na etacie)
- manager (w
@kuromicz: w skrócie: "jestem wysoka i po studiach, chcę poznać wysokiego faceta po studiach z w miarę dobrą pracą" - szczerze mówiąc niezbyt to imponujące wymagania. Bylabym bardziej zniesmaczona gdyby wymagała koloru oczu, włosów, etc., konkretnego albo określonych zarobków czy zawodu. Albo mitycznych pasji.