Wpis z mikrobloga

Czemu w Żabkach i podobnych sklepach ludzie zatrudniają patusów? Rozumiem, że brak ludzi ale wolałbym już na kasie posadzić osobę z dodatkowym chromosonem, niż sebixa/karynę. To są takie podludzia, że wolę chodzić do dalszego sklepu niż to takiej "pato żabki" za rogiem. Stoję przy kasie, a babka coś wykłada, 10 sekund mija i ma mnie w dupie to się jej pytam czy może mnie obsłużyć. Wyskakuje z pyskiem, że mnie obsłuży jak skończy wykładać xD no to czekam, bo nie chce mi się iść gdzieś dalej. Wypłaca mi resztę i wyciągam rękę, a ta piczka upuszcza pieniądze na tę tackę szyreczo się uśmiechając.

Kolejka do kasy, ze 4 osoby. Karyna jedną ręką trzyma telefon, a drugą kasuje xD wszystko idzie jak krew z nosa. Gada coś o jakimś chłopie i o tym jak coś #!$%@?ł. Klientowi mówi cenę i zaraz do telefonu "nie, to nie do ciebie, to do klienta".

Terminal coś nie działał to seba wziął coś anulował, szybko nabił i nagle wyrwał kartę z ręki mówiąc, że to trzeba mocno przyłożyć. Zanim ogarnąłem co się #!$%@?ło to już transakcja przeszła. Od razu jak wyszedłem sprawdziłem historię czy czasem czegoś nie #!$%@?ł.

I ogólnie brak kultury patusów. Wchodzę do sklepu i mówię "dzień dobry", nic nie odpowie tylko patrzy jakby miał zaraz zza lady wyskoczyć i #!$%@?ć mi gonga. Żadnego dziękuję, do widzenia.

Jak się cieszę, że teraz często w takich sklepach pracują Ukraince, którym zależy na pracy, życzliwi, zapakują zakupy do torby.
#januszebiznesu #bekazpodludzi #patologia #zalesie #gownowpis
  • 4
Czemu w Żabkach i podobnych sklepach ludzie zatrudniają patusów? Rozumiem, że brak ludzi ale wolałbym już na kasie posadzić osobę z dodatkowym chromosonem, niż sebixa/karynę.


@NosaczZpassata: Tylko kogo to obchodzi co byś wolał. Jutro i tam wrócisz zrobić zakupy nawet jeśli za kasą stanie linkiewicz która zamiast kasować towary będzie ciągnęła murzynom za ladą. Potem co najwyżej swoją frustrację wylejesz na mirko ¯\_(ツ)_/¯