Wpis z mikrobloga

#ejejej #metal #blackmetal
Pozwole sobie na #szesciumuzyczniewspanialych i #codziennyvarg

Ma ktos moze dojscie "u ruskich"?
Chcialem sobie dozbierac brakujace rzeczy. W miedzyczasie znalazlem ladny box winyli Burzum tyle ze cena powala (okolo 2k) ale wpadlo mi w rece inne wydawnictwo.
Zalezy mi na kupieniu ponizszego zestawu i nie za bardzo wiem jak ugryzc ten temat. Watpie aby mi to wyslali po zamowieniu gdyz licencja na to wydawnictwo nie obejmuje Europy zachodniej :(
Limitowana edycja wszystkich albumow ()
Moze ktos cos? Bym sie odwdzieczyl
beroslaw - #ejejej #metal #blackmetal
Pozwole sobie na #szesciumuzyczniewspanialych i...

źródło: comment_36nRNbYNbtufCAz1brxjMUvxXZkQ8GnO.jpg

Pobierz
  • 26
@beroslaw Co do samego zestawu CD to na stronie wydawcy znalazłem że cena to 6000 rubli, czyli ok 360 zl, no ale do tego dochodzi wysyłka, która pewnie do tanich należeć nie będzie. Jeśli chcesz możesz do nich napisać i zapytać o możliwość zakupu, najwyżej każą Ci #!$%@?ć ¯_(ツ)_/¯ satanath@mail.ru - po angielsku chyba zrozumieją.
  • 0
@nekrofukk wszystko ma sie wyjasnic w przeciagu dwoch - trzech miesięcy, zobaczymy czy koles da rade czy nie. Tyle jestem w stanie poczekac. Jesli nic z tego nie wyjdzie bede szukal dalej
@nekrofukk: @pmrncult: HA!
Przeoczylismy jeden drobny szczegól .... to jest jeszcze #!$%@? nie gotowe xD
Juz wiem czemu "moje dojscie" mowilo o dwoch - trzech miesiacach :P
https://www.facebook.com/satanath666/photos/a.248874425220888/1914954718612842/?type=3&theater

The long-awaited news about the Burzum 12-CD boxed set!

We came to the finish line with a seal, the approximate period of readiness is the end of March. We decided to add another unique item in the box, but this took time,