Wpis z mikrobloga

@cukru: tak jej powiedzieli w plusie i w serwisie gsm( w serwisie powiedział, ze może jej zrobić hard reset za 50 zł xD ) ale link działa od @PoMakale: już nawet ściągam jej legimi bo dostała kod z biblioteki ( sama chciała to zrobić i jakoś w
Tedy wszystko skasowała)
To albo do dupy serwis albo ciekawsza sprawa, w którą i tak nie chce mi się wierzyć. Chyba, że jakimś cudem Google Play nie jest aplikacją systemową w tym Samsungu, ale to niespotykane.


@cukru: Na dobrą sprawę mogliby tak zrobić. Samsung zaczyna ostro dorabiać swoje usługi (mają sklep, po coś robili Bixby itd.).
@ @cukru: @sirpingus: mogło być tak jak mówisz gdzieś schowane i chciał ja naciągnąć na te kilka dyszek, ja tego nie ogarniam, zainstalowałem aplikacje z linku, działa i mogę jej pobrać legimi wiec problem rozwiązany :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na dobrą sprawę mogliby tak zrobić. Samsung zaczyna ostro dorabiać swoje usługi (mają sklep, po coś robili Bixby itd.).

@sirpingus: Proszę cię, wtedy pewnie nie dostaliby certyfikacji Google, a co za tym idzie dostępu do sklepu. Nie ma takiej możliwości by to była niesystemowa aplikacja.