Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.
Ja #!$%@?...
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.
#narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 169
  • Odpowiedz
  • 581
@Gzyro co za absurd żeby dorosły chłop nie mógł brać co mu się żywnie podoba, bo jakieś inne dorosłe chłopy mu tego zakazały xd
  • Odpowiedz
  • 3
@dongio: Stary takie 3-mmc czyli metafedron jest miliard razy mniej toksyczny niż alkohol, napisałem to z doświadczenia.
To jest dla mnie chore.
  • Odpowiedz
@Gzyro: kazda używka prędzej czy później odbije się czkawką…ponadto w Polsce biomasa nie jest wyedukowana w temacie. Wyjedź tam gdzie są legalne zamiast płakać na forum o 5 nad ranem, jest 3 dekada xxi w granice otwarte
  • Odpowiedz
@Gzyro: ja tez wyraziłem swoją opinie a analogi 4mmc nie wiem i nie chce wiedzieć, najlepiej spuść to w kiblu zanim będzie za późno
  • Odpowiedz
@Gzyro: Nie są bezpieczne dla wszystkich. Do tego nie są testowane z i innymi lekami. To, że na Ciebie nie maja wpływu (każdy ma, popatrz na opioidy) - ok, pewnie jesteś zdrowy, nie masz problemów psychicznych, nie bierzesz innych leków. Niestety te wszystkie używki robią z mózgu kisiel.
  • Odpowiedz
  • 974
@Gzyro: pewnie dlatego są nielegalne że pokaźna grupa dorosłych ludzi wierzy że doznania które zapewniają te używki to jakaś metafizyka i odkrywanie siebie a nie zbiór losowych reakcji zatrutego mózgu. Alkohol już i tak wprowadza destrukcję społeczeństw i jednostek, dla mnie takie samo gówno.
  • Odpowiedz
@Gzyro: mysle ze sa nielegalne z tego powodu iz jak wezmiesz cos to mozesz po 1 zazyciu sie zwiesic albo doznac jakis badtripow itp co w pozniejszym etapie moze przyczynic sie do roznorakich psycchicznych chorob. A co do alkoholu to sie zgodze bo moim zddaniem tez jest toksyczny jednakze panstwa maja z tego kase.
  • Odpowiedz
@Gzyro: ale po etanolu, już wiesz co sie +/- stanie. Po tym nie za bardzo. LSD/Grzyby jak masz np. Schizofrenie mogą doprowadzić do samobójstwa. No i raczej „zdrowa” osoba nie szuka takich srodkow,
  • Odpowiedz
@Gzyro: Duża część społeczeństwa pije alkohol 1-3 dni w tygodniu i jest w 100% funkcjonalna. Gdyby korzystali ze stymulantów z tą samą frekwencją - po paru miesiącach funkcjonalne może by było 10%. Reszcie siadłaby psycha.

Mi żeby się wykoleić wystarczyły 3 imprezki z emką w ciągu jednego kwartału.
  • Odpowiedz
gówno alkohol legalny narkotyk.


@Gzyro: synek ale bez takich alkohol to dobro narodowe a nie żaden narkotyk, do tego nie uzależnia, wiem bo pije już 20 lat i nie dość że nie jestem uzależniony to on pomaga, choćby na bezsenność jak i na wszystko inne, lek idealny, a wstrzykniesz takiej marihłany raz i uzależniony do końca życia
  • Odpowiedz
@Gzyro: masz rację ale jednocześnie jej nie masz, tak trollowałem tym wpisem, ale przedstawiłem też zdanie większości społeczeństwa, edukacja w tym zakresie leży i kwiczy, a ludzie potrafią się wręcz kłócić kiedy usłyszą że ktoś narkotyk jakim jest alkohol nazywa narkotykiem
  • Odpowiedz