Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.
Ja #!$%@?...
Sam teraz #!$%@? jestem, ale to jest miliard razy mniej toksyczne niż ten gówno alkohol legalny narkotyk.
#narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 169
  • Odpowiedz
@T0pi5

@Gzyro: o ile jestem za pelna legalizacja to OP niezla odklejka. 1 bad trip po lsd moze wyrzadzic wieksze szkody niz 10 lat regularnego chlania


xD źródło: instytut danych z dupy
  • Odpowiedz
@Gzyro korzystanie więcej niż 3-4 razy w roku z odstępem czasu z MDMA niszczy poważnie mózg. co jest udowodnione naukowo. nie wspominam o czystości oczywiście . polecam książkę/audiobook "czy psychodeliki uratują świat"

faktem jest że na zachodzie Europy wracają do kuracji z MDMA czy ketaminy. a grzybki i LSD są na nowo badane
  • Odpowiedz
@Gzyro: gdyby alkohol powstał np. dzisiaj, to z pewnością byłby zakazany i na liście narkotyków.

A co do samej listy, to co szanowny @L24D uważa o specyfiku "kava kava"? 5 lat temu w polsce ze statusem narkotyku i można było dostać się do paki a w 2019 zdjęty z wykazu środków odurzających i obecnie ma status herbatki. To w koncu narkotyk czy nie, panie mądralo?
  • Odpowiedz
@Gzyro: O ile zgodzę się z psychodelikami (chociaż nawet te z niewłaściwym podejściem mogą być niebezpieczne), można dyskutować odnośnie dysocjantów takich jak ketamina to przeciwny byłbym legalizacji analogów mefedronu ze względu na bardzo silny potencjał uzależniający oraz szkodliwość. Totalnie w tym zestawieniu ta grupa substancji nie pasuje, niejednej osobie mefedron czy jego analogi zniszczyły życie i zdrowie.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem dlaczego narkotyki takie jak lsd,grzyby,ketamina,analogi mefedronu czy mdma są nielegalne.


@Gzyro: ja ogólnie nie rozumiem czemu pewne rzeczy są legalne, a inne nie. a już zupełną abstrakcją jest, że pewne rzeczy są legalne w jednym kraju, a w innym zabronione.
  • Odpowiedz
@Gzyro: W tym państwie prawo antynarkotykowe to żart. Polska jest chyba jedynym krajem, który zbanował Calea zacatechichi - ziółko, które pomaga wywołać bardziej żywe lub świadome sny (albo i nie bo średnio działa xD). Szkodliwość społeczna zerowa, znikomy procent ludzi w ogóle o tym słyszał, ale zakazać trzeba xD
  • Odpowiedz
@fuechsinn: znalem ludzi co nie zyja, bo mysleli ze potrafia latac po kwasie, a impreza byla na 8 pietrze. Sam zreszta dochodzilem do siebie kilka dobrych miesiecy po moim bad tripie.
  • Odpowiedz
@Gzyro: z mdma łatwo się zepsuć. To jest bezpieczne stosowane od czasu do czasu. Stosowane codziennie może kogoś doprowadzić do zaburzeń psychicznych w szybkim tempie.
  • Odpowiedz
@Gzyro za dużo ludzi widziałem na własne oczy gdzie mefka czy inne kryształy kogoś ściągnęły na totalne dno żeby łyknąć twoje #!$%@?. Myślę po prostu żeś młody i glupi i myślisz że wszystko wiesz.
  • Odpowiedz
@Gzyro ja jak się nawale (co rzadko się zdarza) to padnę na mordę i zrzygam, a jak jebnalem z sąsiadem jointa na pół to miałem tak #!$%@? fazę ze byłem praktycznie że śmiercią pogodzony xD z niektórymi rzeczami zbyt łatwo przesadzić
  • Odpowiedz
@T0pi5 najgłupsze, co zrobiłam na psychodelikach, to wymyśliłam sobie, że obetne sobie paznokcie u stóp, a w związku z tym, że ciężko było z koordynacją oko - ręka, zwłaszcza przy mojej wadzie wzroku, to zmasakrowałam sobie skórki i paznokcie cążkami obcinając za dużo.

macie jakieś problemy psychiczne chyba albo mieliście wtedy po 15 lat? albo #!$%@? wie co waliliście i w jakich dawkach/miksach. samo to, że piszesz, że miesiącami dochodziłeś do siebie
  • Odpowiedz
@fuechsinn: "normalnie" no tak, Ty walilas w malych dawkach albo mialas super otoczenie, wiec wszystkim musi dobrze wchodzic i na pewno ze zlych korzystali, bo inne sa xD
W ogole samo to, ze totalnie olalas temat tego, co ludzie widza po psychodelikach chyba oznacza, ze Tobie tez srednio pomagaja xD
  • Odpowiedz
@Gzyro: powiedz to rodzinom ludzi co nafurani zabili ich vide typ co zabil cala 4 osobową rodzine, jakie #!$%@? celebryty w stylu Krupy, Durczoka.Czarnolisto cpunie pie!@#N%
  • Odpowiedz
@Gzyro: beka z ludzi propagujących cudowne właściwości psychodelików. Próbowaliście kiedyś czy tylko tak #!$%@? o odkrywaniu siebie itp. Zwykły. niewtajemniczony gosc, zesra się i rozjedzie jak tego doświadczy. Jakieś mikrodawki itd. mogą mieć jakieś pobudzenie kreatywności, doświadczeni ćpuni może i wyłapią pozytywne skutki brania tego syfu, ale jak widzę wysrywy typu: masz depresje? Zajeb kwasa/ grzyby to XD
  • Odpowiedz