Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Korea: @oskiWaliKioski: Pograłem godzinę. Póki co mi się podoba.
To na pewno jest ta sama mapa? Bo wszystko wygląda zupełnie inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ciężko mi jeszcze porównać do 5, ale rozgrywka jest bardzo podobna, żadnej dużej rewolucji, dodane trochę elementów rpg co pewnie urozmaici grę i zachęci do zwiedzania pieszo.

Ale jeśli 5 podobała Ci się do samego końca, to ND też Ci się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oskiWaliKioski: Oj tak, ja chodziłem głównie pieszo bo nie mogłem się napatrzeć. W ND jest dodatkowo znaaacznie więcej zieleni. Wszystko jest porośnięte bluszczem, woda czystsza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nic dziwnego, skoro przez kilka lat ludzie nie wychodzili na powierzchnie to nie miał kto zniszczyć zieleni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@oskiWaliKioski: wszystko opisał @Beeercik: jak na razie jest dobrze mapa jest ta sama, ale ciężko jest ją poznać, bo wszystko jest pozarastane/zmienione, ale gra sie fajnie, chociaż...
minus jest taki, że.... kurła jak masz broń lv.1, to nie ma opcji, żebyś zabił wrogów w kasku..... są nieśmiertelni tak samo jak zwierzęta i tu przyznam racje, że ten system broni jest trochę popaprany.. ale jak ulepszysz do poz.3 budke do budowania
K.....a - @oskiWaliKioski: wszystko opisał @Beeercik: jak na razie jest dobrze mapa j...

źródło: comment_evG9Kn1WwutHvpKS56ilGacpSZCgTey9.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Korea: Hah, dokładnie to samo pomyślałem o The Walking Dead ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do broni to dla mnie sporym zaskoczeniem było, że kilka magazynków z pistoletu nie wystarczyło na Pumę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale z drugiej strony w FC5 zwierzęta były zbyt łatwe to zabicia. Niedźwiedź nie był żadnym wyzwaniem, w FC4 było pod tym względem realniej.