Wpis z mikrobloga

@reprobi Jeśli byłeś "w gazie", do kolonki się przeczysciles tylko od 3 dni przed do dniu badania i to było jedynie profilaktyka, a nie ze względu na jakąś chorobę to dwa dni porządnego nawodnienia, uzupełnienia składników odżywczych i wracaj
@Exymus ajajaj, współczuję... Rok temu miałem w znieczuleniu ogólnym to bardzo źle wspominam xD teraz pod narkoza to poza tym, że byly pobrane wycinki w ogóle tego nie czuje xd
@reprobi nie przestraszysz mnie. Miałem 4 gastrokopie. W tym jedna po operacji żołądka bez żadnego znieczulenia. Myślałem że lekarz mi ręka serce wyrywa w trakcie badanie ()
Żeby było ciekawiej trwało ponad 1h...
@reprobi to będzie mój pierwszy raz xd
Boli mnie brzuch od 2 lat.... 19 miesięcy mnie leczyli na kamień za nerka.... zmieniłem lekarza i jednak nie xd
@yolow71 o Cię jak odświeżyl temat. Badanie czyste, nic nie wykazało. Ostatecznie wyszło na alergię pokarmowa między innymi na mleko które jest prawie we wszystkim, ryż marchewkę żółtka jaj i wielka innych.
Do tego problemy z peralstatyka jelit, ale nic się nie martw. Okazuje się że jajecznicę na maśle będę mógł zjeść prawdopodobnie za jakieś 30 do 40 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Exymus raczej nie, nie wkrótce, ale mam takie napady, kiedy znajduje u siebie najgorsze choroby, za duzo internetu. Cieszę się, ze u Ciebie OK.

w jaki sposób bada się alergie pokarmowe? Zauważyłeś poprawę po zmianie diety?