Wpis z mikrobloga

Cześć #mirki i #mirabelki, piszę na mirko bo nie wiem co mam zrobić, a wiem że potraficie pomóc.

tl;dr ktoś podpierdzielił moją kamerkę lub się pomylił (XD)

Wczoraj tj 25.02.19 odbył się koncert #twentyonepilots w Atlas Arenie w Łodzi. Wybrała się na niego moja młodsza siostra, której to użyczyłem swoją kamerkę sportową (Zielona Xiaomi Yi). Chciała nagrać podróż wraz ze swoją przyjaciółką czy coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie wnikam. Widząc jej podekscytowanie koncertem i radość na buzi nie zastanawiając się dłużej po prostu się zgodziłem. O godzinie 18;40 zadzwoniłem do niej jak tam stanie w kolejce, dowiedziałem się, że jest już w środku jednak ochorniarz kazał jej wrzucić kamerkę do jakiegoś wora (?). Młoda, dobra dziewczyna od razu się zgodziła, pewnie stresując się sytuacją i wyłączając logiczne myślenie. Zapewniła mnie jedynie, że po koncercie pójdzie ją odebrać. Tak też zrobiła, była to godzina ok 23.30, jednak w żadnym z worków nic nie znalazła. Ktoś po prostu sobie ją przywłaszczył. Pytanie mirasy brzmi co ja mam #!$%@? zrobić, bo w sumie nie jest to drogi sprzęt ale mam do niego jakiś sentyment.

EDIT: Kamerka była w waterproof casie oraz była podczepiona do zielonej podstawki trójnożnej.

#kiciochpyta #lodz #koncert
  • 5