Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki gdzie w #rzeszow jest najlepszy sklep rowerowy, gdzie fajnie mi doradczą przy zakupie roweru? Często się spotykałem z jakimiś opiniami że lepiej nie kupować ze sklepu tylko z giełdy albo szukać na olx, ale tak się składa że mam jakieś pieniądze uzbierane i chciałem coś fajnego kupić.
Drugie pytanie jest takie czy w przedziale 1500/1600 coś znajdę?
Rower głownie do jeżdżenia po mieście ale i do dłuższych przejażdżek. #rower #rowery
  • 28
@maxcius: decathlon ma rowery o dobrym stosunku cena/jakość. Gdybym szukał czegoś w małym budżecie to brałbym.
PS. przez internet można kupić dobre rowery naprawdę tanio, @galonim dobrze mówi :)
@maxcius:

Co do ludzi którzy odradzają Decathlon to nie warto ich słuchać. Jest ten typ ludzi którzy nie kupią butów, które nie mają dużego znaczka najk na boku. Decathlon w swoim rowerach ma najlepszą relację ceny do klasy osprzętu.
@maxcius: na rejtana jest taki mały sklepik niedaleko biedry (bardziej w kierunku plazy). Znam tych panów. W sklepach doradzają synowie, właścicielem jest ojciec, ktory od wieeeeeelu lat siedzi w biznesie. Panowie znają sie na rzeczy i doradza na każdy temat. Drugi sklep maja gdzies na marszałkowskiej. Ale u nich drogo wiec Zawsze możesz sie doradzić a kupić gdzies indziej. Możesz kupić w tych granicach. Ja kupiłam miesiąc temu na dobrerowery.pl za
IdzDoAptekiPoLeki - @maxcius: na rejtana jest taki mały sklepik niedaleko biedry (bar...

źródło: comment_x8vsJisn6DrB5RvfuTvhmnnCm641qZq5.jpg

Pobierz
@maxcius: Wszyscy Larego Zębatkę polecają zawsze, ale to w kwestii serwisowania. Jak jest ze sprzedażą to nie wiem. Najlepsza propocja cena/jakość (i faktycznie jakość) to rowery Lazaro. Ale tych chyba u Larego nie znajdziesz :) Na allegro na pewno.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyszynkowski: wiesz bo ludzie mówili że te rowery to że niby robione masowo i że lepiej ze sklepu rowerowego kupić. To nie tak ze to moja opinia, ale serio mówię wam co słyszałem, teraz dzięki wam już rozumiem że ludzie mi głupoty #!$%@?
@maxcius: Fredry 8 ( ͡ ͜ʖ ͡) Kupisz w tej cenie fajnego Unibike Flash, który i rowery z Decathlonu bije i Kandsy/Lazaro składane w szopie (i to dosłownie). Osprzęt to nie wszystko. W Unibike masz solidną ramę, prostą ale z lepszą geometrią niż wspomniane marki, do tego lepiej wykonaną. Solidne koła i osprzęt praktycznie w całości Shimano, na niczym nie oszczędzają.
@galonim: ale ramy w
@maxcius: a co do rowerów z Decathlonu to nie #!$%@? głupot, mają lepsze/gorsze modele ale generalnie rowery niczego nie urywają. Opłacalność dzięki masowej produkcji na plus, podejście gwarancyjne to już w ogóle na całą górę plusów, ale to nie wszystko. Jak chcesz rower na miasto i poza nie to tylko cross albo 29era, a tego niestety w tym markecie nie mają w ofercie ( )