Wpis z mikrobloga

  • 127
Kochani proszę o wykop efekt.
Dnia 16.02.2019 zaginął młody, około 8-10 miesięczny kocurek w okolicach bulwarów Dedala i Ikara we #wroclaw. Kot może być na wszystkich okolicznych osiedlach, a jest ich sporo.
Prowadzę dom tymczasowy i dwa dni temu oddałam go pewnej Pani, nie wzbudzała żadnych podejrzeń, podpisała umowę adopcyjną a kot jej uciekł. Okazała się kompletnie nieodpowiedzialna i poniesie tego konsekwencje, jednak teraz priorytetem jest odnalazienie kota.
Kota szukałam i będę szukać, ale prawdopodobnie chowa się gdzieś, być może ktoś mieszka w tych okolicach i go zauważy. Każda informacja jest cenna.

#koty #kitku #pokazkota #wykopefekt
hangover - Kochani proszę o wykop efekt.
Dnia 16.02.2019 zaginął młody, około 8-10 mi...

źródło: comment_KPUrdAf8iGdkTeHWBF3wS13KVs5a9Hks.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@hangover: napisz na fb zaginione/znalezione + może fundacje kocie grzecznościowo udostępnią.
Z ciekawości jak Pani uciekł i w jaki sposób to świadczy o nieodpowiedzialności? Mi też raz kitek uciekł, ale się znalazł skulony w starym fotelu w piwnicy sąsiadów (,)
  • Odpowiedz
  • 3
@StaryZdzich Napisałam już wszedzie.
Wzięła go po 2 dniach na dwór i otworzyła transporter, niby chciała mu założyć szelki ale pewnie specjalnie go wypuściła, naprawdę nie wiem. Mam tylko nadzieję, że serio uciekł a nie że go zabila.
  • Odpowiedz
@hangover: opisz sytuacje na grupach, widzialam Twoje posty, ale brak odzewu. Wydaje mi sie, ze jak opiszesz sytuacje to bedzie wieksza mobilizacja.
Trzymam kciuki za znalezienie koteła
  • Odpowiedz
  • 4
@Alex_Krycek prowizoryczny kołnierz z kartki papieru i taśmy malarskiej żeby nie lizał się na karku w miejscu aplikowania środka na odrobaczanie, nie przewidziałem że obroci głowę jak sowa o 180 stopni i zacznie się tam lizać.
  • Odpowiedz