Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki,
W maju wybieram się na tydzień do Dubaju ze swoją różową i chętnie przyjmę jakieś fajne protipy wszelakie co do życia tam. Ile kasy warto zabrać tak, żeby nie musieć sobie wszystkiego odmawiać, ale też nie żyjąc jakoś mega rozrzutnie? Kiedy (na ile dni wcześniej) warto kupować bilety na Niej Khalifę i na którą godzinę najlepiej? Hotel mamy z samymi śniadaniami. Wszelkie porady chętnie przyjmę :). Pozdr!
#podroze #dubaj #wakacje #dubai #podrozujzwykopem #wakacje2019 #zjednoczoneemiratyarabskie #zea
  • 33
@LouisCypher: upraszczając musicie zabrać tyle, co do Warszawy plus ceny za dodatkowe atrakcje ( ͜͡ʖ ͡€)
Zależy jakie macie plany.. Zjeść można nawet taniej niż w Polsce tylko trzeba wiedzieć gdzie. Burj Khalifa rzekomo najlepiej rano, ale ja na przykład nie odpuściłbym wieczornego widoku.
@ayanami planowaliśmy wziąć tak po około ~1500AED na głowę. Z życia codziennego, no to na pewno sporo będziemy korzystać z Ubera/taksówek, no i jedzenie na mieście, głównie pewnie obiadowo-kolacje. Nie wiem co tam warto kupić jeszcze tak oprócz xd... Z atrakcji, to na razie na bank śmigamy na Burj Khalifa, oceanarium i świątynia w Abu Dabhi. Dalej nie wiemy jeszcze :). Coś polecasz?
@LouisCypher od siebie również polecam global Village (ale uważaj jeśli różowa jest fanka zakupów ( ͡º ͜ʖ͡º)) oraz udział w desert safari. Obie atrakcje tanie i gwarantujące ciekawe spędzenie dnia. Możecie się też przejechać kolejka na palmę i pospacerować, ewentualne aquapark, ale tam akurat nie byłem
@LouisCypher wypok coś ucina mi ostatnio komentarze. Chciałem jeszcze dodać, że jak będziecie w burj khalifa warto obejrzeć pokaz fontann przy Dubai mall. Ostatnie co mi przychodzi na myśl to krótki rejs abra i zobaczenie deiry, ale to już zupełnie inny Dubaj ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli będziesz miał pytania to pisz śmiało.
@Doko: Srsly? Pewnie, że bym chciał xd będziemy od 4/05 do 11/05 w Dubaju :). Na jakiej zasadzie mógłbyś nas teoretycznie wprowadzić za darmo? :D wejściówki nie są płatne dla każdego, niezależnie czy tam mieszka czy nie?