Wpis z mikrobloga

@futurepoland: nie wiem jak z urzędem, ale ojciec zabitego bojówkarza Cracovii przez bandytów, nie kibiców, a bandytów podobno kontaktował się z Bragielem, gdy ten był gotowy odkupić Wisłę od TS, tak że rzucanie Wiśle kłód pod nogi to hobby kibiców z drugiej strony Błoń
  • Odpowiedz
@knet4: @nightrain Prezydent Duda jest przecież kibicem sracovii, także nie kompromituj się z tym PODOBNO, bo się ośmieszasz. Prezydent RP nie zajmuje się takim sprawami i ma to w głębokim poważaniu gdzie wsadzą jakiegoś przestępcę, bo to nie jego działka tylko jak już zajmuje się tym Minister Sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@knet4: @Aerwin: starszego zdjęcia nie było? 2005 rok, jak dawno to było... myślisz, że się nic nie zmieniło przez 14 lat? Może kiedyś tak było, ale się skończyło, teraz w magistracie pełno sracovii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przekaż kolegom, żeby zajęli się własnym podwórkiem, a nie naszym.
  • Odpowiedz
@futurepoland: srake to masz raczej Ty, taką że poprawnie nazwy klubu nie umiesz napisać (kompleksy?). Skoro udzielasz się w tym temacie to widzę, że zajmujesz się naszym podwórkiem (warujesz?). W magistracie nic się nie zmieniło - dalej niewłaściwa strona Błoń się obwą#!$%@?.
  • Odpowiedz
@knet4: gdyby dalej tak było jak piszesz to już dawno czynsz byłby obniżony za nasz stadion i dostalibyśmy jakieś wsparcie finansowe od miasta, a nie kopa w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) także coś mi się tu nie zgadza...
  • Odpowiedz
@futurepoland: a dlaczego maja Wam czynsz obniżać (jak i tak jest niski). Wsparcie macie - mogliście płacić za stadion po meczu (a i tak nie płaciliście - patrz mecz z Lechem). Zapomniałem, to wina Cracovii...
  • Odpowiedz
@knet4: niski to Wy macie, my mamy przeszacowaną cenę wynikającą z kosztu budowy stadionu, która jest nieadekwatna do rzeczywistości, a za wynajem za mecz z amicą już zostało zapłacone, dla twojej wiadomości... Stadion projektował znajomy Majchrowskiego i robił to pierwszy i ostatni raz w życiu.
  • Odpowiedz
Stadion możecie wynająć inny - nie musicie grać na miejskim w Krakowie. Możecie np w Chorzowie czy Łodzi.
Graliście z Amicą? Wszędzie jest napisane, że z Lechem. Zapłaciliście, tyle że 2 miesiące po terminie (już i tak miasto poszło na rękę zmieniając termin zapłaty na po meczu) - to jak ma ktoś Wam dawać upusty/rabaty. Jak ktoś w magistracie ma mieć zaufanie do Was?
  • Odpowiedz
@knet4: a co ja zrobię, że rządzili nami oszuści? Przyszedł nowy Zarząd i zrobił porządek i zapłacił stary dług, co do stadionu to lepiej żeby stał pusty i miasto do niego dopłacało i nie miało ani złotówki czy lepiej miało płacone, ale rynkową stawkę a nie wziętą z kosmosu?
  • Odpowiedz
  • 2
@futurepoland to po co się godziliscie na taką stawkę? Trzeba było wtedy myśleć. Teraz wszyscy źli bo nikt wam pomóc nie chce. Bednarz kilka lat temu mówił co się dzieje.
Cracovia ma niskie stawki za stadion? Nie. Doczytaj sobie i porównaj jak wyglądają rachunki u was i u nas. Nie powielaj dalej tej bredni.
  • Odpowiedz