Wpis z mikrobloga

Tag do śledzenia/czarnolistowania: #ulaniecwracadozycia

Siemanko!Uwaga PIC REAL - tylko dla odważnych.

Pewnie wielu z Was zapyta: "co ja plusowałem 71 dni temu? xD" , ale postanowiłem że zawołam osoby plusujące mój pierwszy wpis o zamiarze zrzucenia wagi. Nie robię tego dla atencji, ale dla... dobra robię to dla atencji.

71 / 365 - ile dni trzymam dietę i ćwiczę
19 / nieskończoność - ile dni nie palę :)

Waga:
Wzrost: 182
Stan początkowy: 120 kg (najedzony)
Aktualnie: 109 kg - rano po dwójce

Zasada do zdęcia: na wydechu bez wciągania

Tak więc od 71 dni trzymam dietę - z jednym cheat dayem i jednym cheat weekendem ;)
Dieta jaką stosuje nazywa się: "jedz normalnie i zdrowo gruba świnio" i polega na jedzeniu 5 nie zbyt mocno kalorycznych posiłków - łączna liczba kalorii dziennie to 1700-2100.

Porada dla każdego kto chce zrzucić, ale nie chce mu się gotować: polecam mój (na pewno nie odkrywczy sposób). Robicie sobie "popołudnie w kuchni" i przez 5h (teraz to już 3h ;) ) - przygotowujecie sobie 15 posiłków na najbliższe 3 dni. Wszystko pakujecie i chowacie do lodówki. Raz robicie syf, raz sprzątacie i pasza jest na 3 dni gotowa :) Ew. ryż można gotować na bieżąco bo taki na 3 dzień nie wszystkim może smakować. Mi nie przeszkadza.

Od tego tygodnia zaczynam drugie uderzenie jeżeli chodzi o siłownię - kończę z godziną areobów/basenem, a przechodzę na 30 minut areobów i godzinę treningu siłowego 4x w tygodniu. Dla zainteresowanych wrzucę plan, ale nic tam odkrywczego nie ma ;)

Moje samopoczucie oceniam na bardzo dobre. Zwiększyła mi się pewność siebie, nie męczę się już aż tak bardzo przy każdej czynności, a fakt że wytrwałem aż tyle + daję radę nie palić poprawia mi nastrój każdego dnia

Z fartem!

#mirkokoksy #ulaniecwracadozycia #chwalesie #wygryw
ImbaJakichMalo - Tag do śledzenia/czarnolistowania: #ulaniecwracadozycia

Siemanko!...

źródło: comment_SBZ48Nu44Eom4se3tk42ejxHiKjoqd6y.jpg

Pobierz
  • 164