Wpis z mikrobloga

Co się wczoraj odpierniczyło to ja nie wiem. Przeprowadzamy się do innego mieszkania, stwierdziłem, że warto może wynająć firmę przeprowadzkową do tego zamiast bujać się z kartonami - transport + przynajmniej jedna osoba do pomocy. Firmę Go! Przeprowadzki znalazłem w internetach.

Nie meliśmy dużo tego, dwa regały ikea i dwa biurka + reklamówki ikea z ciuchami i kilkanaście kartonów róznej wielkości. Dziewczyna zadzwoniła rano i udalo się wcisnąć na 19 tego samego dnia. Kolejnego dnia mieliśmy oddać mieszkanie, również o 19.

Gość[szef] miał przyjechać z lekkim poślizgiem, bo przedłużyły mu się inne dostawy. No ale ok, myślę, poślizg 10-20min. Nic takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyszliśmy wcześniej z pracy żeby wszystko popakować. Wybija 19, dzwonimy żeby się upewnić że będzie, kartony i wszystko spakowane, my czekamy, mówi że będzie później. Mija 20, dzwonimy drugi raz gdzie jest, mówi, że się rozlicza z klientem i jedzie. Godzina ok. 21 dzwoni i pyta się gdzie to jest dokładnie bo nie widzi takiego osiedla - oczywiście podjechał pod zły adres.

No ok. Przyjechał razem z pracownikiem, zszedłem po gościa, jedziemy na górę, chciał zobaczyć ile tego. Powiedział, że płatne gotówką przed rozładunkiem w miejscu docelowym. Poszedłem zatem do bankomatu. Wracam. Nasze prawie wszystkie rzeczy oprócz mebli są na parterze. Wszedłem do mieszkania, troche rzeczy zostało, więc stwierdziłem, że pomogę i zaniosę pod windę.

Przyjeżdża winda razem z kilkoma naszymi rzeczami i pracownikiem. I gość mówi, że ma złą wiadomość, ale szef już miał dość na dzisiaj i jest zmęczony i że pojechał zatankowac samochód a jemu powiedział żeby dostarczył wiadomość i że jutro mogą to zrobić rano xD xD No ku#@a xD Miał dość, zmęczył się, więc sobie pojechał xD I jeszcze pipa wysłał pracownika żeby to powiedział klientowi. Dzwoniłem od razu do niego gdzie jest to nie odbierał i odrzucał xD

Więc zostaliśmy w dupie z wszystkimi rzeczami na mieszkaniu, nie wiedząc czy czegoś nie podpierd%&^ł i wiedząc, że jutro musimy oddać mieszkanie nie mając ugadanej żadnej innej firmy transportowej.

Zrobię chu%wi antyreklamę gdzie tylko będę mógł.

#warszawa #zalesie #transport nie #heheszki
tmk_w - Co się wczoraj odpierniczyło to ja nie wiem. Przeprowadzamy się do innego mie...

źródło: comment_raep1OFEl72xhZfFoUZfEPs3lrj8lWWj.jpg

Pobierz
  • 48
@tmk_w: Spokojnie Panie OP, powoli. Czy masz może jakieś dowody na to co mówisz? Ja nikogo nie bronie, ale tak to każdy może szkalować w necie. Na tę chwilę nikt nie jest w stanie powiedzieć czy to co mówisz to prawda. Bez dowodów twoja wersja jest tak samo prawdopodobna jak to, że szef tej firmy wyruchał Twoją Pannę i dlatego robisz mu antyreklamę.
@tmk_w: ja natomiast polecam firmy przeprowadzkowe. Mam kilka zabytkowych mebli, ciężkich i nie do rozmontowania, zamówiłem firmę, która elegancko mi wszystko ogarnęła. Dwóch wielkich i napakowanych panów, błyskawicznie się uwinęło z robotą. Tym większy szacun, że na mojej nowej klatce w kamienicy, jest mega ciasno ale pięknie dali radę. Zapłaciłem chyba jakieś 200 - 300 zł i było warto! Poza tym wolę szanować swój kręgosłup. Wierzę, że takich firm jak ta