Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: znam to uczucie ziomuś, ja ostatnio robiłem plecy z keglem i co mnie zdenerwowało jak kończę, to często aby okazać swoją męskość i siłę rzucam kegla przed siebie tak ze 2 metry, wszyscy o tym wiedzą i się usuwają z pola rażenia, ale oczywiście trafił się jakiś świeżak debil co o tym nie wiedział i dostał bombę. Jeszcze go #!$%@?łem, więcej nie przyszedł, ale ciśnienie mi podniósł.
@mirka_wykopkova: spoko jak rozumiem jak ktoś będzie robić przysiad to łażenie dookoła niego będzie spoko, inaczej to będzie łechtanie ego napinacza? xD jak ktoś robi wykroki to można mu stanąć na drodze bo co będziesz się dopasowywać nie?

Ja jebe chodzę chyba na dziwne siłownie, bo 99% ludzi myśli i nie przeszkadza sobie nawzajem, a na wykopie dowiaduje się, że zachowanie zasad bezpieczeństwa i nawet zwykłej uprzejmości to jest ŁECHTANIE EGO
owiaduje się, że zachowanie zasad bezpieczeństwa


@yahoomlody: No wlasnie o to sie rozchodzi, ze TY nie zachowujesz zasad bezpieczenstwa. I to jest ten ironiczny fragment ¯\_(ツ)_/¯ Ale spokojnie, to normalne ze idiota mysli, ze ma racje.