Wpis z mikrobloga

@top_czipsy Halo? Magda? Cześć, tu mówi Oskar. ... Nie wiesz jaki Oskar? A pamiętasz jak byłaś miesiąc temu w klubie „trzynastka”? Noo i tam cię podrywał taki przystojny blondyn w czarnym golfie. Tak, zapytał czy może się dosiąść... No miał dołeczki jak się uśmiechał... I on był z kolegą. No właśnie! I ja wtedy siedziałem dwa stoliki dalej. I oni mi powiedzieli, że ty jesteś bezpośrednia i chętna, pomyślałem że może ...
@janushek: chodzi mi o to, że mam ogromną bekę z tego jak #!$%@? jest prowadzony YouTube polskiego oddziału PlayStation, a nie o wygląd. Tam pracują ludzie którzy mają zerowe pojęcie o grach i nie tyczy się to tylko kobiet. Wystarczy wpisać podane na screenie PSN id w psnprofiles żeby zobaczyć ile styczności z graniem mają te panie XD podpowiem - niewiele
Wystarczy wpisać podane na screenie PSN id w psnprofiles żeby zobaczyć ile styczności z graniem mają te panie XD podpowiem - niewiele


@Joii: nooo spoko a jak Kinga grała o 3 w nocy w Battlefielda to było "hehe pewnie nie ona" XD

Mam to w dupie jak cały ten kanał i wszystkich prowadzących xD I polecam serdecznie każdemu bo to nigdy nie będzie takie jak PS Access
nooo spoko a jak Kinga grała o 3 w nocy w Battlefielda to było "hehe pewnie nie ona" XD

@janushek: Nie wiem o co chodzi

Mam to w dupie jak cały ten kanał i wszystkich prowadzących xD I polecam serdecznie każdemu bo to nigdy nie będzie takie jak PS Access

Tu się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież nie oglądam tego syfu, po prostu top czipsy wrzucił
@kaczek93: nie wiem jak wyglądają wymienione przez ciebie osoby, ale podejrzewam ze wiedzę o grach maja taka sama jak panie ze zdjęcia - żadną. Pisałem przecież dwa komentarze niżej ze to nie o wygląd chodzi