Wpis z mikrobloga

Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjście z auta. Uprzejma karteczka za wycieraczką tylko nasiliła problem, bo jak kiedyś trzymał się swojej strony linii, tak teraz kołem już najechał na moje miejsce, więc pokojowo się nie da. Z drugiej strony jest betonowy filar, więc bardziej z prawej stawać nie mogę.

Gwoździe pod kołami odpadają, bo garaż jest monitorowany. Co robić, Mireczki?

#wroclaw #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #samochody #somsiad #parkowanie
Pobierz Methelin - Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjśc...
źródło: comment_kttZvMs78XJ6aBMhNfAqi6QCq6R9VzLU.jpg
  • 176
@Methelin jest sposobem prosty i w żaden sposob nie niszczy auta ani nic. Weź wykręć mu wentyle (albo sposc powietrze tak żeby nie dało się jechać, ale żeby felga nie przyciela opony), nie zrobisz żadnych uszkodzeń mechanicznych, nie jest to niszczenie mienia a facet nie będzie mógł w żaden sposob ruszyć auta bo zniszczy sobie opony
@Methelin obetrzyj go w takim momencie jak teraz stoi, zrób zdjęcia, zadzwoń po administrację budynku i policję i powiedz że wjechał w twój samochód, nalicz go tak ze 3 razy na tą samą część karoserii i może się nauczy (i tak jeździsz gównem, więc nie ma co się szczypać).
@Methelin idz do ciecia z monitoringu, jak zobaczysz na nagraniu że chociaż dotknął drzwiami twojego auta to wzywaj policję, dostaniesz jego numer polisy, polecą mu po zniżkach