Wpis z mikrobloga

Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjście z auta. Uprzejma karteczka za wycieraczką tylko nasiliła problem, bo jak kiedyś trzymał się swojej strony linii, tak teraz kołem już najechał na moje miejsce, więc pokojowo się nie da. Z drugiej strony jest betonowy filar, więc bardziej z prawej stawać nie mogę.

Gwoździe pod kołami odpadają, bo garaż jest monitorowany. Co robić, Mireczki?

#wroclaw #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #samochody #somsiad #parkowanie
Pobierz Methelin - Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjśc...
źródło: comment_kttZvMs78XJ6aBMhNfAqi6QCq6R9VzLU.jpg
  • 176
administracja kazała się pozbyć takich rzeczy, bo "utrudniają parkowanie".


@Methelin: Poproś ich o pozbycie się filara.

A jak reagują na zgłoszenie że koleś robi akcje? Czy jest możliwość wymiany miejsca?
@prnppp: Powiem Ci, że najgorzej to mieć szeroki samochód + tylko przednie drzwi, które są wtedy wyraźnie dłuższe. W niektóre miejsca to nawet szkoda się pchać, bo nawet z sedana musiałbym chyba bagażnikiem wysiadać...
@EdekMoczygeba tą akcja trwa już ponad miesiąc i uwierz że próbowałem. Ostatnia konfiguracja (na zdjęciu) jest odwzorowaniem zachowania sąsiada z prawej. Nie staję tak przy jej samochodzie, tylko wtedy kiedy jej nie ma. To ona nagminnie staje przy linii.
Masz prawo nie rozumieć bo jedno zdjęcie sytuacji nie opisuje.
Zaparkował byś tak białym jakbyś zastał obok zaparkowane czarne?