Wpis z mikrobloga

Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjście z auta. Uprzejma karteczka za wycieraczką tylko nasiliła problem, bo jak kiedyś trzymał się swojej strony linii, tak teraz kołem już najechał na moje miejsce, więc pokojowo się nie da. Z drugiej strony jest betonowy filar, więc bardziej z prawej stawać nie mogę.

Gwoździe pod kołami odpadają, bo garaż jest monitorowany. Co robić, Mireczki?

#wroclaw #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #samochody #somsiad #parkowanie
Pobierz Methelin - Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjśc...
źródło: comment_kttZvMs78XJ6aBMhNfAqi6QCq6R9VzLU.jpg
  • 176
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Methelin: jeśli mówił prawdę to w komentarzach jest typowy wykop. Wszyscy knują jak tylko gościa udupić bez poznania sprawy głębiej xD, bo napewno robi specjalnie takich powinno się pałować hurr durr xD
@Methelin połóż kartony/opony od jego strony, nie muszą być rozmiarowo do Twojego auta, tego już ruszyć nie będzie mógł. Jeśli #!$%@? mu jakaś chora akcje z gwoździami albo przypadkowo zarysujesz mu lakier, to będzie jeszcze gorzej. Pamiętaj, że jak ruszysz gówno, to będzie bardziej śmierdzieć.
@Lubietulicpieski__: typowy rozowy ;D. Najpierw palnie glupote, a pozniej 'przeciez napisalam o ile sie nie myle' xD. Czyli wg twojej logiki, jak ktos zaparkuje w 1/3 na jezdni, to masz prawo w niego #!$%@? i nie bedzie to twoja wina, ze przywalilas tylko kolesia, ktory zaparkowal zle? xD Iks de xD
@Methelin: u mnie pomogło zastawienie tak, ze musiał wsiadać z drugiej strony. Po 2 razach problem zniknął. Tyle ze mi w razie czego nie było szkoda lakieru