Wpis z mikrobloga

Obudziłam się z postanowieniem, że dam sobie bana na cukier i chipsy na najbliższe 30 dni. Nie mam nadwagi, dużo ćwiczę, ale ostatnio trochę olałam kwestie zdrowego jedzenia. Trzeba sobie przypomnieć, co to dyscyplina.

Dla wyjaśnienia: chodzi o cukier dodany w procesie produkcji jedzenia. Owoce spoko.

Ktoś chce dołączyć? :D

#30bezcukru #dieta #gownowpis #glupiewykopowezabawy
  • 71
  • Odpowiedz
@masiej: to musiałeś dużo wcześniej jeść :D Mi nawet nie chodzi o chudnięcie, bo jestem szczupła. Chodzi o aspekty zdrowotne, no i żeby nie wywalać tyle hajsu na gówno. Ale gratulacje!

@Xeni323: baby steps, jeżeli Twoja dieta jest bardzo kiepska, to nie zmieniaj wszystkiego na raz
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: zawsze po śniadaniu, obiedzie czy innym posiłku wypadało coś słodkiego. Zawsze trzymałem taka sama wagę aż w końcu skończyło się eldorado i zacząłem tyć. Kilogram przed nadwagą (wg BMI) stwierdziłem, że trzeba coś ze sobą zrobić :D dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Polecam pozytywne challenge, tj. narzucasz sobie, że jesz tyle i tyle mięsa/warzyw/produktów typu X w zestawieniu tygodniowym. Jak będziesz odpowiednio jadła, to nie znajdziesz miejsca w żołądku na syfy. Większość napadów na chipsy/czekoladki to odbicie z lenistwa, tj. nie zadbało się o porządny obiad albo nie zrobiło na czas kolacji. Czasem na mózg lepiej działa efekt marchewki niż kija, nie czujesz wtedy, że sobie odmawiasz.

Ja mam dzisiaj postanowienie, że
  • Odpowiedz
@Drail: Spoko, bez większych problemów :D Też zjadłam jabłko, ale to jest dozwolone. W dodatku granny smith, ta odmiana ma mało cukru. Najgorsze, że dzisiaj piątkowy wieczór, który spędzę sobie sama w domu, więc wtedy tradycyjnie wjeżdżały jakieś chipsy, no ale... :(
  • Odpowiedz
@Xeni323: @jasmi_n: @antkowa: @Drail: @Damiax: @Alsephina:

Siema, żarłoki. Jak idzie? Ja dzisiaj miałam kryzys, bo po ciężkim dniu wskazana paczuszka chipsów, ale udało mi się przejść obok tej złowieszczej alejki w sklepie. Zrobiłam sobie całkiem spoko kolację, żeby nie siedzieć przy kompie o suchym pysku: roladki z szynki, sera, rukoli i majonezu, polecam (σ ͜ʖσ)
BarkaMleczna - @Xeni323: @jasmi_n: @antkowa: @Drail: @Damiax: @Alsephina: 

Siema, ...

źródło: comment_RwByz0y4BfK06zAKD05coGbOOZIrgviY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz