Wpis z mikrobloga

Dawno mnie nie było, ale już jestem.
Była premiera Devil May Cry 5 i więcej stylowych akcji zrobiłem machając mieczem i strzelając, niż grając w karty na Arenie.

Coś tam jednak pograłem (trzy kolejki). Bez szczególnego szaleństwa, ale zawsze to +4 do przodu. W tym sezonie Piraci to nadal wiatr w żagle. Za to Rakdos Midrange to kotwica, którą ciągnę po dnie i cały czas o coś zaczepiam. Jakiś dramat.

Ale po kolei:
1. From Nassau with fire – 12:4 mówi chyba samo za siebie. Jest bardzo dobrze.

2. Dimir Wings – spore zmiany w decku, bo było słabo. Dodałem Disinformation Campaign, żeby wykorzystać bardziej potencjał Surveil’a.

3. Sultai Midrange – Jest bardzo dobrze. Kosmetyczne zmiany w landach i jeden elfik ustąpił miejsca trzeciemu Druidowi z inkubatora.

4. Esper Tempo – nie wiem o co chodzi, ale w tym sezonie wybitnie im nie idzie. Prawie każdy mecz grają z Esper Cotrolą, co im nie ułatwia sprawy.

5. Golgari Graveyard – coś tam grają. Może i bez szaleństwa, ale i dna nie sięgają.

6. Orzhov Blink – a tu były zmiany, jest całkiem miło i przyjemnie. Wczoraj grałem z Gate Deckiem i jakoś tak mi karty dochodziły, że zabijałem prawie wszystko co wystawił. A jak doszedł mi drugi pod rząd Plaguecrafter na gołą rękę, to typek chyba musiał kląć i to głośno, bo zaraz potem wybuchnął.

7. Mardu Hero – szybko się wygrywa i szybko się przegrywa.

8. Rakdos Midrange – szkoda słów. Dno i dwa metry mułu.

Taki pomysł mi przyszedł do głowy na deck z Twilight Prophetem w roli głównej i sporą ilością podwójnych kartami takimi jak Discovery // Dispersal (mają spory sumaryczny koszt, który Prorok może wykorzystać). A może ktoś już ma coś takiego i chciałby się podzielić listą.

https://2.bp.blogspot.com/-qHHZDjCaFHw/XItcUz3EYHI/AAAAAAABA9g/giSfu9_hyv4xzm1yvvw8wIXar34pVfjhwCLcBGAs/s1600/8deckstomythic_s03k04.jpg

Historia i matchupy:
https://mtgarena.pro/matches/?dante77

#8deckstomythic #mtg #mtgarena
sebeq77 - Dawno mnie nie było, ale już jestem. 
Była premiera Devil May Cry 5 i więc...

źródło: comment_uJ5EDPvz4Frw4XlEbBsDpV4WGFEOnCzK.jpg

Pobierz
  • 2