Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dopadly mnie jakies #feels zwiazane z bylym. Siedzialam dzisiaj z kolezanka i ona siedziala tam gdzie zawsze on na kanapie i tak mi sie przypomnialy nasze rozmowy z bylym, to jak sie rozumielismy. Wiem ze nie bez przyczyny sie rozstalismy. To ja ciagle musialam sie starać, ciagle pisalam i kiedy mu powiedzialam co mi nie pasuje, otwarcie mu powiedzialam ze jesli czegos nie zmieni to z nami koniec to on wbijal lvl w grze na telefonie i nawet nie podniosl wzroku... Ale jakos mi zle i smutno bo tęsknię za tymi rozmowami i tym jak ladnie pachnial i chcialabym zeby on wrócił, zeby napisal ze mu zalezy i ze bedzie inaczej ale on juz pewnie ma inna
#zwiazki #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 25
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: koło 2 lat i ciężko powiedzieć kto. Ja miałem dość (jak Ty), czułem się jakbym nie wiem? Nie był w związku, a w chorym układzie, który że mnie wszystko wysysa, ale to ona zrobiła ten "krok" czyli zerwała, a ja mimo bólu go podtrzymałem czyt. Mimo próśb, prób kontaktu itp po prostu nie wróciłem, jak koniec to koniec
  • Odpowiedz