Wpis z mikrobloga

Są już są! Co prawda z importu ale i tak się cieszę bo po pierwsze uwielbiam a po drugie to kolejna oznaka wiosny!

1/2 pęczka szparagów
50g boczku surowego, wędzonego
1 jajko

MAKRO: 364kcal 30T 18B 5W

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
Pobierz c.....i - Są już są! Co prawda z importu ale i tak się cieszę bo po pierwsze uwielbia...
źródło: comment_HTyvzZqbicBr1IQHCxUwBXOONbch0PNk.jpg
  • 18
@chixi: Fantastyczny przepis :)

Nie przejmuj się i rób swoje bo robisz to bardzo dobrze!
Za 2/3 lata będzie cholernie popularna dieta keto i wtedy poczujesz że było warto XD ale mam rozkminy LOL...
@kkk240 zdjęcia krok po kroku są na instastory ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio tyle ostatnio sprzecznych komunikatów dostałam że już nie czuje czy Twój komentarz to szydera czy nie XD
-daj przepis na kawę z bitą śmietaną
*daję "przepis"
-może niedługo wrzucisz przepis na herbatę.
No #!$%@? XD
Myślę że boom na Keto będzie spory bo juz teraz cooooraz więcej w temacie się dzieje i fajnie potem będzie
@chixi: Ja co prawda nie prowadzę nic w mediach, ale wysyłam zdjęcia znajomym jak coś zrobię. Motywuje mnie to wymyślania nowych rzeczy, bo tak to bym smalec jadł non stop i jajecznicę na maśle klarowanym ( ofc nie mówie, że są złe:) ). Wpisy Twoje motywują do poszukiwania nowych smaków i rozwiązań.
@chixi: Jasne że pozytywny a nie szydera...

Czasem skorzystam z Twojego przepisu a to że dostajesz sprzeczne informacje to normalne...
Takie mamy czasy że niestety ale potężna część młodych osób ma strasznie negatywne spojrzenie na świat