Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do [tego](https://www.wykop.pl/wpis/39800693/ja-#!$%@?-mirki-co-sie-#!$%@?-laska-ode-mnie/140113481/) wpisu:

Pracuje jako starszy bułkowy w McDonald's. Laska z mojego wpisu była moja kierowniczka. Ja lvl 25 ona 27. Wzięła ślub w wieku 22 lat. Jej mąż pracował jako kierownik jakiejś firmy i czasami wieczorami jeździł uberem po mieście dla relaksu. To wszystko wiem z jej opowiadań.

Akurat mieliśmy w maczku nockę to też niczego się nie bałem i nakladalem mięso na burgery. Pot łał mi się z czoła, oczy piekły od oleju z frytek. Wchodziłem właśnie na zaplecze a tam moja kierowniczka leżała za regałem że skręcona noga. Schyliłem się żeby zobaczyć co się stało, ale niefortunnie upadłem na nią. W tym samym momencie wpadł do tego pomieszczenia jej mąż bo akurat jeździł i postanowił ją odwiedzić. #!$%@? gość wpadł w szał jak zobaczył że ktoś leży na jej żonie. Dostałem z buta na klatę. Ona z liścia. Nie zdążyła się wytłumaczyć i gościa już nie było. Ona płacz że mieszkanie pieniądze.

Ale gdzie tu wina tej laski zapytacie? No tu że się #!$%@? podłogi , oleju myje po sobie. Sara ty stara leniwa koorwo.

#p0lki #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozdajo #guwno
  • 51