Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LUXer

LUXer

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2095
  • Znaleziska 1723
  • Mikroblog 372
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 17

173

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Przyszycie guzika za 36 zł, suwak za stówę. Nowe krawieckie promocje w Żabce

Idziesz po chipsy, a wychodzisz z zacerowanymi spodniami? Żabka rozszerza usługi o krawiectwo i naprawę butów (w ramach woshwosh). O ile dostępność od 6:00 do 23:00 robi wrażenie, o tyle cennik ścina z nóg: 36 zł za przyszycie jednego guzika, 99 zł za wszycie suwaka i ponad 300 zł za renowację butów

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 07:48:52
  • 110
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
LUXer
LUXer 5 godz. i 58 min temu via iOS
  • -7
@Kulfonix: sam jesteś frajer. Zarobki w Polsce rosną, to nie jest rok 2000 gdzie kosztowało 10 zł przyszycie guzika przy pensji 800 zł. Dziś zarabiasz 5000-10000 zł i każdego stać dać 36 zł. Krawiec też człowiek i zarobić chce.
LUXer
LUXer 5 godz. i 57 min temu via iOS
  • 0
@wkplogin: w tej chwili nawet nie ma konkurencji,

485

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

Urzędniczka Marzena O. przeglądała sobie dane z rejestru PESEL i RDO bez zawodowego powodu, ABW namierzyło urzędniczkę, ale prokuratura umorzyła śledztwo bo urzędniczka stwierdziła że to nie ona, a hasło ma zapisane na karteczce na biurku i każdy może się zalogować xD

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: przedwczoraj, 18:38:32
  • 60
  • #
    afera
  • #
    mentzen
  • #
    panstwozdykty
  • #
    polska
  • #
    polityka
LUXer
LUXer wczoraj, 05:06:08 via iOS
  • 8
A dostała dyscyplinarkę za upublicznianie hasła?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

966

Szok, zobaczcie jakie kwoty zarabiają lekarze

Szok, zobaczcie jakie kwoty zarabiają lekarze

Kalkulator zarobków na rezydenturze

opaquemist
z
remedium.md
dodany: przedwczoraj, 05:22:21
  • 76
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    pracbaza
  • #
    konowal100k
LUXer
LUXer przedwczoraj, 16:07:03 via iOS
  • 1
@dr_Batman: kiedyś słyszałem, że rezydenci za darmo robią, a to się okazuje, że już kokosy zbieracie.
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1023)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (787)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2125)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.1% (1052)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (764)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1494)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.6% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.2% (231)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1048)

Oddanych głosów: 10373

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LUXer
LUXer przedwczoraj, 09:33:40 via iOS
  • 0
Jak zwykle Polska podzielona na tych dobrych i tych złych. 50% Polaków jest upośledzona dlatego jesteśmy tak podzieleni. Nawet dziecka nie potrafią wychować w miłości.
  • Odpowiedz

508

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski potwierdził w niedzielę ataki dronów na zakłady chemiczne i obiekty naftowe w Rosji. Sieć niemal natychmiast zalały nagrania trafionych obiektów, nad którymi unoszą się kłęby czarnego dymu. W wyniku ukraińskich ataków alarmy przeciwlotnicze ogłoszono łącznie w 28

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.06.2026, 11:37:59
  • 146
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
LUXer
LUXer 14.06.2026, 16:45:01 via Wykop
  • -23
@ifnot: to jest gierka między Ukrainą a Rosją. Europa przyczynia się do tego konfliktu zamiast go zakończyć to finansuje tę grę. Będzie się to jeszcze ciągnęło wiele lat, bo taki Europa ma zamiar. Lewactwo musi nas straszyć Rosją aby dalej mogło nas okradać poprzez programy SAFE i inne.
LUXer
LUXer 14.06.2026, 16:46:23 via Wykop
  • -4
@dqdq1: w jaki sposób zaproponowała? Co dokładnie?

1805

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
LUXer
LUXer 13.06.2026, 13:31:16 via iOS
  • -3
Ale zaglądacie lekarzom do kieszeni, prawnicy też podobnie zarabiają. Trzeba było iść i się uczyć a skończyliście jako informatycy za marne 10k haha.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 13.06.2026, 14:39:56 via iOS
  • -3
@Frundsberg: to, że ktoś zarabia publicznie nie oznacza, że ma zarabiać mniej niż prywatnie. Jeżeli orywatnie koszt operacji to 50 000 zł, to na NFZ nie może on wynosić 5000 zł. Nie znajdziesz za tę kwotę nawet anestezjologa, chirurga, który za taką śmieszną stawkę to zrobi. Jeśli uważasz, że należy zlikwidować NFZ to proszę bardzo. Ale nie wiem czy to coś pomoże z zadłużeniem kraju… dalej Tusk będzie rozdawał swoim

1054

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
LUXer
LUXer 13.06.2026, 13:22:52 via iOS
  • -1
@BoberKozica: bo na wykopie siedzą same dzieci. Każdy ma prawo oceniać występ jak chce, nawet bez różnicy czy ktoś jest z Izraela czy z Azerbejdżanu czy Honolulu.

553

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!

schreder
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 05:45:27
  • 153
  • #
    xkom
  • #
    xbox
  • #
    gry
  • #
    zakupy
LUXer
LUXer 12.06.2026, 10:59:13 via iOS
  • -2
Na steam mozesz kupić za około 200 zł i od razu grać, po co zamawiać na dziwnych stronach?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 12.06.2026, 11:00:22 via iOS
  • 6
@WodkaGrejfrut: w ogóle urlopów się nie bierze. Ja pracuję cały czas i odpoczywam wtedy gdy nie ma pracy.
LUXer
LUXer 12.06.2026, 11:04:21 via iOS
  • -3
@Kriter: jak ma się wywiązać z czegoś czego w dniu składania zamówienia nie miał na stanie? Z tego co widzę to wystarczy anulować zamówienie i poprosić o zwrot pieniędzy. Nawet po odebraniu przesyłki ma się 14 dni na zwrot. Zamiast robić problem można podzwonić kto ma i kupić tam.
LUXer
LUXer 12.06.2026, 11:04:40 via iOS
  • 0
@Wolfiq3D: dokładnie haha. Chce to zobaczyć jak będzie krzyczał przez megafon, na pewno ktoś mu pomoże.

1440

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 411
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
LUXer
LUXer 12.06.2026, 04:24:35 via iOS
  • 1
Allegro ma swoich kurierów? Zobaczcie nie ma to jak walczyć Polak z Polakiem… dlaczego nie wykosi zagranicznych graczy, jak DHL? Więcej podatku w Polsce zostanie… działanie na szkodę własnego państwa powinno być karane.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 12.06.2026, 06:36:47 via iOS
  • 1
@VZee: to nie jest wolny rynek, Niemcy nie działają na szkodę własnego kraju. Dania wzmacnia swoje firmy. Nie każdy jest tak głupi jak Polacy.

437

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper nie miał zgody na wycinkę drzew. To je wyrwał z korzeniami

Deweloper RJ House z Legionowa usunął dęby z terenu budowy w Nowym Dworze Mazowieckim, pomimo zakazu wycinki. Przyznał, że koszt "śmiesznej" kary ma wliczony w koszt budowy.

Grazyna_z_tuszyna
z
share.google
dodany: 11.06.2026, 16:15:54
  • 75
  • #
    patodeweloperka
  • #
    legionowo
  • #
    nowydwormazowiecki
LUXer
LUXer 12.06.2026, 04:22:43 via iOS
  • -15
@LudzieToDebile: kto to plusuje? Na jakiej podstawie urzędnik ma decydować czy wolno wyciąć drzewo czy nie? Zakazywanie wycinki jest zgodne z prawem? Bóg ustalił takie zasady w 10 przykazaniach?

696

Nagrywane gwałty, tortury. Szokujące relacje palestyńskich więźniów

W izraelskich więzieniach palestyńscy osadzeni są poddawani systematycznym torturom i przemocy seksualnej, łącznie z gwałtami informuje stacja Al-Dżazira, która przytacza szokujące relacje więźniów. Z raportu ONZ oraz organizacji praw człowieka wynika, że jest to traktowane jako broń.

Kolekcjoner_dusz
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 15:21:50
  • 98
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
LUXer
LUXer 11.06.2026, 03:14:03 via iOS
  • 20
Izrael walczy dla nas, nie wiesz? Ukraina i Izrael stoją na straży pokoju chroniąc Europę.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 11.06.2026, 04:33:09 via iOS
  • -2
@zzbkk: dokładnie, ciekawe czemu USA tak im pomaga. Chciałbym zobaczyć jakiś dokument na ten temat czemu Izrael jest traktowany tak ulgowo. I kto zarabia na pomocy Ukrainie i tej wojnie. Bo na pewno nie Polacy.

934

Ukrainka kiedy słyszy język polski to reaguje na niego jakby słyszała rosyjski

Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.

ggs-hg
z
wyborcza.pl
dodany: 10.06.2026, 14:40:49
  • 186
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wyborcza
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
LUXer
LUXer 10.06.2026, 21:57:32 via iOS
  • 1
No to chyba dobrze, jeśli zna język polski tak jak rosyjski to gratulacje. Teraz łatwo się dogada na ulicy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

827

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 183
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
LUXer
LUXer 10.06.2026, 14:42:21 via iOS
  • 2
No i to pokazuje, że seba zawsze będzie sebą. Ciekawe czy tak traktował też swoją dziewczynę, może ma ktoś namiary do niej. Niech się wypowie jak lubiła być bita.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1345

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Radny Ursusa anestezjolog rocznik 1997 zarobił w 2025 1,6 mln zł

Średnio miesięcznie ponad 130k. Nie ma sensu więcej komentować. Należą się podwyżki.

DeoLawson
z
x.com
dodany: 09.06.2026, 20:27:35
  • 210
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
LUXer
LUXer 10.06.2026, 03:34:27 via iOS
  • -8
No i będzie iść jeszcze więcej pieniędzy na leczenie, bo ludzie zamiast dbać o siebie to konsumują pepsi, cukierki, burgery z maca. Myślicie, że Hindusi będą was leczyć? Sami jesteście sobie winni.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 10.06.2026, 04:01:02 via iOS
  • -4
@vostok: to nie jest jeden rezydent. Każdy tak będzie niedługo zarabiać. Sam znam osobiście gościa co zarabiał 100 000 miesięcznie na NFZ. Sami do niego wydzwaniali, żeby przyszedł i pracował. Nie można komuś zaglądać do kieszeni, najlepsze jest to, że mój kolega ma raka, wpłacił do systemu grosze a teraz jego leczenie od 5 lat wynosi ponad 20 000 zł miesięcznie. Tak jest niestety, że ludzie wyciągają z systemu więcej
LUXer
LUXer 10.06.2026, 05:15:30 via iOS
  • -1
@vostok: system to ludzie, my go stworzyliśmy i nawet jeśli teraz chcesz coś zmienić to w momencie gdy dostaniesz głosy będziesz liczyć tylko pieniądze. Człowiek z natury jest egoistą i aby przetrwać należy być większym egoistą od innych. Nie jest tak przeze mnie bo do 25 roku życia myślałem, że każdy jest uczciwy, zderzyłem się z rzeczywistością. Ludzie to najgorszy gatunek i należy go usunąć z planety.

395

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Facebook. Źródło: X/Ekonomat: Karol Nawrocki, szef IPN w 2023 roku: Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów, nawet j

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 12:24:34
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
LUXer
LUXer 09.06.2026, 15:40:09 via iOS
  • 3
No i prawidłowo, niech robią na Ukrainie co chcą. Ale w Polsce każdego Ukraińca, który uważa UPA za coś dobrego wyrzucić z zakazem wjazdu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 09.06.2026, 15:44:13 via iOS
  • 2
@Marco_Inaros: a ty myślałeś, że oni nas wciągną do tego programu bo im pomagamy? Pomoc zawsze jest bezinteresowna, nie możesz liczyć, że ktoś ci się odwdzięczy. Jeśli nie zostały podpisane umowy przed udzieleniem pomocy, pożyczek, to już nigdy nie zostaną podpisane. I tak i tak, Ukraińcy nami pomiatają.
LUXer
LUXer 09.06.2026, 15:50:47 via iOS
  • -1
@PiS_on_Poland: No to powiedz co z tego wyniknie? Co Polska na tym straci? Nie rozumiem dlaczego chcesz przyjmować do Polski ludzi, którzy szerzą nienawiść do innych nacji? Skąd wiesz czy już nie szykują jakiegoś powstania w Polsce?

921

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 247
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
LUXer
LUXer 08.06.2026, 09:42:32 via iOS
  • -1
No i prawidłowo, popieram.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Norweski zasiłek dla bezrobotnych: Ponad połowa całej puli trafia do Polaków

Choć liderami w pobieraniu norweskich świadczeń ogółem są Szwedzi (głównie ze względu na emerytury), to Polacy dominują w statystykach dotyczących zasiłków dla bezrobotnych, świadczeń rodzinnych i chorobowych. Z danych Norweskiego Urzędu Pracy wynika, że nasi rodacy wyciągają z tamtejszego budżetu w

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 06:03:01
  • 120
  • #
    norwegia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    ciekawostki
LUXer
LUXer 08.06.2026, 09:28:34 via iOS
  • 10
Nie jest to dziwne, jeśli Polaków jest tam najwięcej. A Azjatów można policzyć na palcach jednej ręki. Dane powinny być procentowe, ile procent Polaków mieszkających pobiera zasiłek dla bezrobotnych? 10%? Nie znam nikogo, każdy Polak w Norwegii raczej pracuje.
Artykuł nie jest napisany w sposób poprawny, zawiera błędy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

276

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

Piesza chciała przejść przez przejście - została zasypana cementem

W Gogolinie piesza zamierzała przejść przez przejście. Kierowca ciężarówki przewożącej cement jechał tak nieostrożnie, że musiał awaryjnie hamować. Luzem przewożony cement zasypał pieszą.

kapusta5
z
brd24.pl
dodany: 07.06.2026, 10:48:51
  • 113
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
LUXer
LUXer 08.06.2026, 09:24:45 via iOS
  • -7
Widzi ciężarówkę to się pcha na pasy. Każdy powinien odpowiadać za siebie, powinna próbować przejść dopiero jak będzie droga wolna. Widzieliście tę pierwszą ciężarówkę na filmie jechała na pewno 80 km/h a ta się pcha pod koła.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

510

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Komisja Europejska ma w środę przedstawić prognozy pokazujące, że wysokie ceny energii, zmiany w przemyśle i transformacja klimatyczna mogą zagrozić setkom tysięcy miejsc pracy w Unii

nickjuzmam
z
money.pl
dodany: 03.06.2026, 10:36:24
  • 97
  • #
    bezrobocie
  • #
    ciekawostki
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
LUXer
LUXer 04.06.2026, 05:27:09 via iOS
  • -3
Każdy wie, że EKO prowadzi do cofnięcia się. Ja bym nawet się pod tym podpisał. Powinni zakazać posiadania samochodu, podróże za granicę na kartki. Dziś pieniądz rządzi i ludzie nie mają przyzwoitości. Spotkałem tydzień temu gościa co za 15 000 zł w weekend wynajął helikoptera jako taksówkę, bo go stać… a CO2, a zwierzęta? Jeśli nie spowolnimy gospodarki i konsumpcji to nigdy nie osiągniemy ekologiczność.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LUXer
LUXer 04.06.2026, 15:11:16 via iOS
  • -1
@PotwornyKogut: no taka prawda, jeśli nie wrócimy do mieszkania na drzewach i kąpania w rzece to nigdy nie będzie ekologicznie. Codziennie kolejne gatunki roślin i zwierząt wymierają. Widziałeś ile jest mikroplastiku w soli morskiej, a z resztą za kilka lat w ogóle ryb takich jak np. makrela nie będzie. Zabijemy całą planetę, bo ludzka chciwość i chęć niszczenia nie zna granic.
LUXer
LUXer 08.06.2026, 05:27:55 via iOS
  • 1
@PotwornyKogut: argument typu: nie czepiajcie się nas, bo za PiSu zniknęło więcej pieniędzy. To, że z przyczyn naturalnych coś się miliony lat temu wydarzyło to nie znaczy, że mamy prawo zabijać świadomie inne istoty. Rafa koralowa blaknie przez naszą działalność. Musimy być lepsi i żyć w zgodzie z naturą a my z nią walczymy.

425

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
LUXer
LUXer 07.06.2026, 15:21:52 via iOS
  • 2
Biologii nie oszukamy, kobiety potrzebowały kiedyś mężczyzn. Dzisiaj wszystko mogą zapewnić sobie same, to są istoty bez uczuć, egoistyczne, podłe. I bardzo dobrze, że teraz to wychodzi i ludzie to zrozumieją. Świat bez kobiet i mężczyzn (gatunku ludzkiego) byłby lepszym miejscem, najbardziej tracą na tym zwierzęta i rośliny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.10.2014

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 23.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking