Wpis z mikrobloga

Jaaaa pierdyykam. Wynajęłam inne mieszkanie, gdzie jest wanna i prysznic. Nie mogę się doczekać aż w przyszłą niedzielę po przeprowadzce wysprzątam łazienkę i #!$%@?ę się do wanny na godzinę. Ostatni raz pluskałam się w wannie z 15 lat temu. Potem rodzice wyremontowali łazienkę i dali prysznic. A w każdym wynajmowanym mieszkaniu był prysznic. Jutro chyba pójdę do rossmanna i kupię jakieś pierdołki co robią pianę XD
Jaram się jak gówniak.
#chwalesie #gownowpis
  • 130
@Felonious_Gru: Mam tak samo, malutka łazienka, wanna zajmuje połowe miejsca xD ALE WARTO :D
@pollyanna: Zawsze można wziąć się umyć prysznicem zlać wodę i wlać ciepła dla relaksu :)
Co do nudy to książka/wyobraźnia/telefon/muzyka/ film z tableta co kto lubi ^<^
Mi muzyka wystarcza :D
@wronek89: Do dzieła, pewna wykopowiczka ci nawet facohwca z leroy merlina poleci co ci gips przyniesie ;d
@Niebadzlosiem: musiałabym mieć wannę, gzie jestem zanurzona po samą szyję - inaczej zimno w ręce. poza tym osobiście książkę wolę poczytać w łóżku pod kocem :p a po prysznicu musiałabym jeszcze umyć wannę, żeby się w niej położyć, bo tak to fujka (nawet po spłukaniu, bleee)
@Niebadzlosiem: była wanna wcześniej, ale taka, że się nie miesciłem, pralka musiała być 40 głębokości, spust wody do muszli, a jak siadałeś na muszli to nóżki razem i siedzisz pid kątem 30 stopni żeby się wpasować między pralkę a umywalkę.
@fredperry: Mało co jest icekawszego w domu od ciepłego, przyjemnego leżakowania w wannie to tak jak spa :D
Na stres i zmęczenie mega dobrze działa zwłaszcza po aktywnie spędzonym dniu :)
Np sobota góry w niedziele zakwasy to hyc do wanny albo w sobote wieczorem o ile jesteśw stanie :)
żebyś się nie ździwiła, jak Ci rachunki za wode podskoczą 4 krotnie za te kąpiele.


@Mandark: mi nic nie podskoczy :D bo płacę za media niezależnie od zużycia czegokolwiek. z resztą nie będę się pluskać codziennie xD znając życie to przez tydzień się pocieszę a potem zapomnę o wannie, bo prysznic szybszy

No i coraz bardziej mi się marzy bidet ¯_(ツ)_/¯


@Felonious_Gru: noo jakbym sobie teraz robiła domek, to bym