Wpis z mikrobloga

@chlodny__klecha: w skrócie: "bycie przegrywem jesli chodzi o system odżywiania".
Dodzo jest spoko jesli ktos chce mieć regres lub stać w miejscu z sylwetka.
Pomijam kwestie prozdrowotne bo wtedy faktycznie dodzo > węgle.
Ale jak slysze ze ktos chce zrobic sylwetke na dodzo to az glut mi z nosa wylatuje ze smiechu. Najlepszym przykladem jest noob1980 ;)

@NooB1980: on przeciez już był na keto dawno temu ale jak sam widzisz,
@ZdrowiePaleo: dokładnie! A przecież głownie o to chodzi w jedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Estetykatopodstawa: czy ja wiem, jak bylem na hc to zaliczyłem sylwetkowy regres, o #!$%@? samopoczuciu nie mówiąc. Wgłębiając się w temat trafiłem na keto (sam przyznasz ze dużo popularniejsze niż dieta Kwaśniewskiego), wszystko momentalnie wskoczyło na plus, ale dość szybko zmieniłem na optymalną, bo treningi #!$%@? szły. No i tak już ponad
@chlodny__klecha: a od kiedy to kaszanka i kielbasa to zle odzywianie sie? ;-) ze tak dopytam, bo moze to ironia tylko byla...
wiadomo, ze tak sie ludzie do niedawna odzywiali, majac normalna prace, nie zajezdzajac sie treningami (bo nie bylo po co - nie bylo takiej plagi otylosci) i pamietam, ze jeszcze mnie w podstawowoce uczono na biologii (to nie bylo az tak dawno, ale gimby pewnie nie znajo juz), ze