Wpis z mikrobloga

@Der_Deutscher_Kaiser: Masz przewagę w postaci wzrostu, nie zostaniesz odrzucony ani nie stracisz szacunku.
Inna rzecz że, jesteś na infie a tamtejsze świnki morskie to rak nad rakami.
Najlepiej zagadaj do humanistek slbo biplchemek. Z nimi prędzej da się pogadać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Der_Deutscher_Kaiser: to spoko. Próby stworzenia czegoś wewnątrz grupy dziekańskiej i ewentualne niepowodzenie może sprawić, że nie będziesz mógł z nią razem studiować. Ale jedne zajęcia jak najbardziej spoko :D
@Der_Deutscher_Kaiser: No tak, ośmieszyć się można zawsze, problem w tym, że jednak ciężko zdobyć obycie bez praktyki, sam szukam na to sposobu, ale raczej, niestety nie istnieje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli chodzi o desperację, to nie wiem dlaczego nawiązanie zwykłej rozmowy na jakiś bezpieczny okołozajęciowy temat miałoby nią być.
@Der_Deutscher_Kaiser: kurde, mirek, jeżeli serio chcesz wyjść z #przegryw to musisz przestać traktować zagadywanie jako coś wielkiego. Nie zagaduj, żeby wyrwać, zagaduj, żeby pogadać. Nie jesteś #!$%@?ą z serialu który podejdzie do laski, powie "daddy's home" i laska od razu rozkłada nogi. Dziewczyny to ludzie, nie jakieś zwierzęta które zrobią sztuczkę na jakieś hasło.

Spróbuj tak - usiądź koło jakiejś dziewczyny na tyle daleko, że jest to nadal społecznie normalne, tzn.
@Der_Deutscher_Kaiser: raczej nie. Ja wiem, że na mirko może świat wygląda inaczej, ale rzeczywistością dziewczyn, zwłaszcza młodych i ładnych, jest ciągłe uciekanie przed molestowaniem i zagadywaniem przez różnych typów. Dla dziewczyn randomowy mężczyzna przede wszystkim jest zagrożeniem, a nie potencjalnym partnerem. Twoją rolą jako kogoś kto szuka partnerki jest przekonanie tej dziewczyny, że Ty nie jesteś zagrożeniem, że tylko chcesz pogadać, nie jesteś w ogóle nachalny, chcesz tylko spytać o jakąś