Wpis z mikrobloga

@heisenberg30: ja powiem Ci tyle, że gratuluję. Myślę, że motywacja do zrzucenia takiego bambra nie jest łatwa, ale Ci się udało. Teraz już wiesz ile to jest ważyć tyle i nie dopuść się ponownie do takiego stanu ;) Samopoczucie pewnie też wróciło, więc rób kolejne cele ;)
@heisenberg30: No, ale wyszedłeś na prostą i to się liczy. Jak masz dzieciaki to mogą być naprawdę dumne, ze Ci się udało. A swoją drogą, możesz o nie zadbać, aby one też o siebie dbały.
Inną drogą, mój ojciec ma 150kg, jest źle zaczynając od zdrowia po ruch, itd. No, ale nic nie zdziałam, jest uparty, woli piwo, cukry i inne świństwa. Więc za to, że Ci się chciało szanuję i
@MisiekD: Nie mam pojęcia jak kogoś motywować, u mnie było tak,że akceptowałem wagę do 120 kg, mogłem ważyć 107 lub 117 i było ok, gdy przekroczyłem 120 to dopiero stwierdziłem, że to dużo i stało się tak drugi raz, ponieważ jest to moje drugie odchudzanie, 6 lat temu też zjechałem ze 120 do 100 kg i dopiero waga 120 była alarmem. Nie wiem jak masz zmotywować ojca przy wadze 150 musi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heisenberg30: Hmm, w sumie dobra uwaga, choć już nie raz próbowaliśmy i jest ciężko. Był u dietetyka, na badaniach i jak wszyscy mu mówią, że ma odłożyć m.in. alkohol tak jeden duży problem. Czytałem, że alkohol blokuje spalanie tkanki tłuszczowej i to wg mnie jest cały powód :/
@MisiekD: Jeżeli Twój ojciec nie będzie miał sam motywacji do odchudzania to nikt mu pomoże, 99% to głowa. Moja matka ma problem ze stawami, musiała zrzucić ok 10kg, w jej przypadku pomogło długotrwałe i uciążliwe gadanie, a później danie kilka wskazówek na temat odżywiania. Moim zdaniem tez dieta nie może być zbyt restrykcyjna, jak byłem na diecie to czasami zjadłem czekoladę czy kebaba, ale wliczałem to do dziennego spożycia kalorii i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heisenberg30: nie no, rozumiem i to wiem. Ale ten alkohol jest problemem, mocno sie uzaleznij i mnie tez samego to wnerwiac zaczyna. No coz, zobaczymy jak to bedzie. Ja sam bede za niedlugo jakos do silki startowal to moze bede mial sie do kogo odezwac w razie pomocy (ps. ja nie zrzucam, ale chce przybrac, ale najlepiej miesni) ;)