Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: Widzisz, to raczej Ty próbujesz mnie śledzić i masz jakiś kompleks, bo co chwile o mnie piszesz. Nie ja wywołuję Ciebie, tylko Ty mnie. I robisz to nie jak na trenera dzieci przystało. Masz tego pecha, że mamy wspólnych znajomych i grzecznie radzę, skończ pisać bzdury.
@W_P_K dlaczego to pech, że mamy wspólnych znajomych? Gdybym obawiał się swojej publikacji swoich danych nie wypowiadałbym się pod imieniem i nazwiskiem na fejsbuku. A skoro rzucasz bana i usuwasz komentarze na fejsie po konstruktywnej krytyce to zawsze z przyjemnością wołam cię tutaj żeby Ci wytknac twoja hipokryzje. Zwyczajnie oszukujesz ludzi a jeśli do tego dolaczasz jeszcze bezpodstawne zarzuty do konkurencji to tylko pokazuje, że nie masz za grosz moralności.
@wiktorek_pl: Jakby to powiedzieć, dla mnie hipokryzją jest edukowanie pewnych zasad małych dzieci, a potem gadanie bzdur i wyzywanie kogoś w necie. Ah, no i jeszcze jedno - dlaczego tutaj nie występujesz pod swoim nazwiskiem? Czegoś się wstydzisz?
@W_P_K widziałeś kiedys żebym cię wyzywał? Wielokrotnie zgadzalem się z tobą na fejsbuku jak i byłem kompletnie innego zdania. Zawsze robiłem to konstruktywnie, co zresztą było widac, bo wiele osób przyznawało mi rację. Jeżeli czytam o jakiejś knajpie 10 postów w miesiąc to mam prawo zadac pytanie czy wziąłeś za to pieniądze, bo będąc konsumentem chce wiedzieć czy ta knajpa jest rzeczywiście taka dobra czy jest taka dobra, bo ci zapłacili. Niech
@wiktorek_pl: "ktoś kto non stop #!$%@? kocopoły...", "możesz przestać #!$%@?ć w każdy wątek swoje niesmieszne komentarze? Wiemy już, że piecze cię dupa", "non stop jakieś #!$%@? atrykuły". Nooo, szacun panie trenerze, to tylko szybki research Pana komentarzy losowych na mój temat. Pełna kultura i konstruktywna krytyka. W sam raz na trenera dziesięciolatków.
@W_P_K: Wyciągnij teraz komentarze z fejsbuka a nie z forum wewnętrznego gdzie taki język jest czymś normalnym. Ale nawet to ja tu widzę język potoczny z bluźnierstwami a gdzie te inwektywy, którymi cie obrażałem? I nie Panuj mi tu teraz żeby zbudować kontrast, nie jestem twoim typowym followersem z fejsa żeby łykać takie zabiegi.