Wpis z mikrobloga

"Profesorze, jaka dziś zagadka?" "Bardzo trudna." Layton jest zajebisty, ma #!$%@? czy ludzie umierają, on rozwiązuje #!$%@? zagadki. "Profesorze, na ulicy leży zamarznięty bezdomny!" "To mi przypomina zagadkę o bałwankach." Widzisz tego małego #!$%@?? To dziecko #!$%@? zagadki jak milioner #!$%@? kawior. Wszyscy kochają zagadki. Jak nie lubisz zagadek, to pewnie gwałcisz niemowlęta. To się dzieje przez #!$%@? pięć #!$%@? gier i ja nie płaczę, ja nie mam dość, Layton jest zajebisty, gdyby Layton był moim tatą, to moje życie by wyglądało inaczej. Jak się peniasz, bo jesteś idiotą, to weź przestań, Layton będzie dobry dla ciebie, będzie ci szeptał podpowiedzi do uszka, a ty powiesz "Kocham twój herbaciany oddech, Layton", a on powie "Wypad z mojej uczelni, pedale". Layton ma codziennie nową zagadkę dla ciebie, on się nie pyta czy chcesz zagadkę, on ma w dupie co ty chcesz, gość jest #!$%@? profesorem, kim ty jesteś?

#dem3000 #dembskismierdzisz #layton #heheszki #cytatywielkichludzi #youtube #kiedystobylo
  • 1
  • Odpowiedz