Wpis z mikrobloga

jak ją zagadujesz? stoi i po prostu chcesz się z nią poznać? takie coś zawsze było creepy


@tajemniczygosc: Zasadniczo to nieprawda. Zazwyczaj jest o czym zagadać i to nie jest creepy, o ile nie skradasz się jak jakiś nosferatu z garbem. Jak normalnie podejdziesz i zagadasz to nie ma problemu, najwyżej dostaniesz odpowiedź typu "nie jestem zainteresowana".
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: "czy jesteś ogarnięty" rozumiesz przez to ile zarabiasz... to co mają zrobić wszyscy faceci zarabiający normalne pieniądze za normalne prace? Nie są "ogarnięci", mimo że wykonują potrzebną społecznie pracę ktora daje im satysfakcje i spełnienie? Księżniczka musi jeździć co miesiąc do Tajlandii, więc gościu lepiej tyraj. Nawet mi was nie żal
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: Zależy od dziewczyny.
Ja właśnie bardzo doceniam mężczyzn, którzy podchodzą do mnie na żywo, zawsze mam czas na krótką rozmowę, jest to dla mnie bardzo miłe. Tylko też takich osób jest niewiele, którzy rzeczywiście mają odwagę podeść. Też bym tak chciała poznawać potencjalnych kandydatów na partnera, tylko jak dla mnie problem leży po stronie mężczyzn, bo gdzieś zanikła w nich inicjatywa. Często specjalnie wychodzę gdzieś sama, żeby im ułatwić, do
  • Odpowiedz
@cynical_motherfucker: zagadanie na koncercie czy na imprezie to cos innego niz w autobusie. Moze wlasnie dlatego ze nie mialem problemu z kobietami szykanie okazji gdzie sie da jest dla mnie creepy ale widze ze juz mnie oceniliscie :)

Bo co innego zagadac nawet na ulicy o pogode, jakas sytuacje, godzine czy nawet cos innego jest ok, ale przechodzenie od razu do numeru telefonu jest dziwne, a ma sie na to pare
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Nie wiem jak inni ale ja nie mówię o chodzeniu ulicą i masowym zaczepianiu dziewczyn #!$%@?.. Jak widzisz że idzie fajna dziewczyna, to wykorzystujesz okazję a nie liczysz że ja spotkasz w innych warunkach, typu koncert np.. ulica, autobus, to takie samo miejsca jak inne. Druga sprawa to to, że zagajasz jakoś rozmowę a nie wypalasz na starcie "cześć daj mi swój numer telefonu". Gwarantuję Ci że nie wyjdziesz na
  • Odpowiedz
Jak widzisz że idzie fajna dziewczyna, to wykorzystujesz okazję a nie liczysz że ja spotkasz w innych warunkach, typu koncert np.. ulica, autobus, to takie samo miejsca jak inne.


@Ruchaka_rozrabiaka: Nie, to nie takie samo miejsce jak inne. Jeśli wyglądacie jak modele 10/10 to macie może jakąś skuteczność, ale jak wyglądacie tylko atrakcyjnie to nie powiecie mi że macie wiele sukcesów na koncie.

Fajnych lasek jest dużo, zarówno na ulicy jak
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Czyli jak widzisz laskę która ci się podoba to czekasz aż pójdzie na koncert? Na którym jest w głośno, nie słychać co mówisz do tego jest od #!$%@? osób więc cię w ogóle nie zapamięta XD

Jeśli wyglądacie jak modele 10/10 to macie może jakąś skuteczność

Właśnie o to tu chodzi że nie, musisz mieć gadane, być pełen energii a nie podejść i wydukać "h- h- hej, dasz mi swój
  • Odpowiedz
Czyli jak widzisz laskę która ci się podoba to czekasz aż pójdzie na koncert? Na którym jest w głośno, nie słychać co mówisz do tego jest od #!$%@? osób więc cię w ogóle nie zapamięta XD


@PawEHO: Chłopie, mi się co 2 albo 3 laska podoba, musiałbym chodzić z megafonem żeby ogarniać hurtowe ilości.

Właśnie o to tu chodzi że nie, musisz mieć gadane, być pełen energii a nie podejść i
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Nie muszę ganiać za nikim, jestem w związku od dawna xD multikontem nie jestem xDDD nie musisz być typie 10/10 żeby zagadać do laski, za dużo wykopu się naczytales, wystarczy byc zadbanym xD Nikt też nie mówi o skuteczności 100 procent, zawsze cię jakaś dupa zleje, ale kto by się tym przejmował xD
  • Odpowiedz