Wpis z mikrobloga

Siema. Mam takiego nietypowego pro tipa na szczękościsk. W moim wypadku jest bardzo mocny, mam aż całą szyję napiętą i mlaskam w tempie muzyki (pewnie coś 160-200bpm).

Zamiast gumy do żucia używam szczęki bokserskiej. Może dziwnie to wyglądać i na początku trzeba się przyzwyczaić. Mój kumpel ma odruchy wymiotne, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Zęby mam całe. Zero skruszeń i przetarć. Jest to taki wielki gryzak idealnie przylegający do wszystkich zębów. Tylko podczas wychodzenia na fajkę, rozmawiania polecam zamienić na gumę, bo jednak te czynności są ciężkie w tym xD

Koszt to ok 20zł. Nie polecam z samgo silikonu, lepsze są z dodatkową gumową nakładką. Do tego jedno stronne (bez takiej dziury w środku). Dużo wytrzymalsze. Po mniej-więcej 5 rejwach jest już trochę starte, ale jeszcze się nie przebiłem na drugą stronę, więc jeszcze powinna kilka wytrzymać.

https://www.sfd.pl/[ART]Jakuformowaćochraniacznazęby-t571447.html
Na obrazku jest model z gumą, bardzo podobnej używam.

#rave #narkotykizawszespoko #mdma #cpunskiprotip
lortfzhut - Siema. Mam takiego nietypowego pro tipa na szczękościsk. W moim wypadku j...

źródło: comment_1MbvQFmNvsrZ6oVB4MqYaUMhGhEXPls9.jpg

Pobierz
  • 20
@lort_fzhut: to już chyba lepiej sobie jakiś gryzak #!$%@?ć.
Spróbuj pić dużo magnezu i do tego gumy - u mnie po takim mixie szczęka jest ok. Kiedyś następnego dnia policzki i język to była tragedia, a teraz jak gdyby nigdy nic.