Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Velion: pytanie głównie po to, żeby się dowiedzieć czy to norma w tych termosach czy mój jest jakiś pieprznięty, tekst o tym czy robię coś źle był śmieszkiem hence "XD"
@GiraffeMan
@DzikiWonsz69
@DobreZielePL
Przyszedł mi właśnie termos i o ile nie zdążyłem jeszcze przetestować trzymania temperatury to minimalna ilość wody jaka leje się z dziubka oraz zegarmistrzowska precyzja z jaką trzeba go ustawić żeby cokolwiek leciało mocno mnie zawiodła i w zasadzie nie widzę możliwości używania tego termosu na codzień w domu, a taki był zamiar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luks_WGS: o, no popatrz, to dziwne. U mnie nie ma akurat problemu z leceniem wody i nie trzeba nic kombinować - odhylam dzióbek i leci dobrze. Chyba dostaliśmy termosy z jakiś dwóch kompletnie różnych partii xd. U mnie z temperaturą jednak nie ma AŻ takiej tragedii jak myślałem - ot wodą traciła więcej stopni przy samym nalewaniu niż myślałem. Nadal jednak godzinę zleciało z 90 do 75 stopni, więc też nie
@Luks_WGS: Taki jest urok odlewanego i zgrzewanego plastiku. Niektórzy wyciągają ten dziubek i pilnikiem coś tam w środku spiłują, żeby więcej wody leciało. Zwykle to pomaga. Z drugiej strony można też tak go całkiem zepsuć, więc nie mogę Ci tego wprost doradzić, bo później będzie na mnie.

Tyle mogę powiedzieć, że codziennie się jakiś sprzedaje, a wycofałem z oferty wiele dużo gorszych modeli różnych firm i to jest właściwie najlepszy yerbowy
@DobreZielePL
Po kilku dniach używania opracowałem technikę pozwalającą na w miarę sensowne używanie termosu przechylając go z dziubkiem rownolegle do podłoża. Inaczej mówiąc, pod kątem 90° a nie 180° do uchwytu, ciężkie do wytłumaczenia:) Koniec końców jestem umiarkowanie zadowolony, choć wciąż chyba klasyczne nalewadełko "na wcisk" jest dla mnie wygodniejsze:P

@GiraffeMan
Jeśli chodzi o trzymanie temperatury to całkowicie bez zarzutów.