Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was takie pytanie, a mianowicie chodzi o moją wagę,. Mam 22 lata i przy moich 180 cm wzrostu wyglądam jak typowy suchoklates ważąc 63 kg. Nie mam problemu z dostępem do jedzenia, jem regularnie, czesto też stołuję się w macu z racjo tego, że jest blisko mojego bloku. Próbowałem różnych sposobów na przybranie na masie, ale to zbytnio się nie udaje z moim metabolizmem 12-latka i pomimo regularnego spożywania posiłków w większych ilościach. Próbowałem też różnych gaineróq itp. co znajomi polecali, ale to też nie pomagało. Miał ktoś z was podobny problem? Regularne chodzenie na siłownię pomogłoby mi w przybraniu na wadze? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #kiciochpyta #mikrokoksy #silownia #problem #niebieskiepaski
  • 64
@Jokerzee: Siłownia i ok. 3000 kcal na start. Jak po 2-3 tygodniach przestanie cię boleć brzuch od nadmiaru jedzenia, to daj 3400 kcal. Polecam MyFitnessPal to zliczania kalorii. Z potrzebnych rzeczy to jeszcze waga kuchenna, żeby ważyć posiłki. Dania z McDonald's można wyszukać w poleconej aplikacji
@Jokerzee raz udało mi się przytyć 2 kg w 3 tyg to jadłam: regularne co do godziny posiłki, pełne śniadania potem za 3 h szłam na ciastko /lody do cukierni potem za kolejne 3 h obiad znów pełen dwudaniowy. Potem po kolejnych 3 h podwieczorek. I wieczorem kolacja przy piwku na wzmocnienie apetytu. Przy tym praktycznie zero ruchu tylko leżenie na plaży. Takie posiłki codziennie przez 3 tyg. I wtedy się udało
@Jokerzee: Ty mi lepiej powiedź jakim #!$%@? potrafisz jeść mniej niż 4/5 k kcal na dzień bo ja na same śniadanie potrafie 2k #!$%@?ć(od tygodnia licze)... nigdy nie będe chudy (°°
Tylko się ciesz ze Ci się nie odkłada z byle czego, szczupły zawsze lepszy niż ulany jak nie masz przynajmniej 186+ żeby być wielki, zabieraj się za calisthenics będziesz wyglądał zajebiscie a na wadze przybierzesz tyle co w mięśniach z fartem mirko