Wpis z mikrobloga

Witam, ubezpieczylem sie w CZ.nl w styczniu i pobiera mi oplate co 2 miesiace 240e. Chcialem anulowac ubezpieczenie i zapytalem na fb jak to zrobic bo teraz moje ubezpieczenie placi pracodawca i mam dwa.
#holandia

Dala mi takie warunki

Please send an e-mail at verzekerden.tb@cz.nl explaining your situation. We will then be able to check if we can stop the insurance before 1 January 2020. We will inform you about this within two weeks from now.

It is possible to change to a different insurer in the following situations:
1) you have changed your job within 14 days of receiving our policy. You can then use your right of withdrawal.
2) you are a co-insured with us and want to take out your own policy through your work.
3) you are insured with us through a group insurance of your previous employer.

Czy to znaczy ze do konca roku bede placil?
Pomocy!
  • 4
@wojciech_s: kurde dzieki za info. Nie wiem co teraz zrobic najwyzej pracodawca by placil wiecej o ubezpieczenie ...a co ty bys zrobil? Pojechal do biura cz.nl? Czy tylko w glownej siedzibie?

A jak powiem ze zjezdzam do pl na mailu im napisze to wieksza szansa na anulowanie co?
@binprogrammer: zawsze możesz pogadać z pracodawcą. Co do samego ubezpieczenia, to jeżeli masz podstawowe, to grupowe jest lepsze, bo na pewno jest tańsze, a często także nie masz tam ryzyka własnego. Mój kolega był w głównym biurze, bo mieszkał w Tilburgu, więc tak po prostu było łatwiej. Myślę że możesz spróbować pogadać z pracodawcą by to ogarnął, a jak się nie uda to napisz do CZ że zjeżdżasz do polski... uda