Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, mam taki problem ze słabymi wynikami siłowymi xD generalnie sprawa jest taka, że jak zaczynałem miałem 60kg wagi, wyciskalem 30 kg na klate max w martwym podobnie, byłem typowym skinnyfatem. Ćwiczyłem na początku jakimś gówno planem, później wszedłem na fbw sakera, no i aktualnie ćwicze greyskullem. Problem polega na tym, że teraz mam 16 lat, ważę 80 kg, WL 1rep 85 kg, MC 120 kg, squat 90kg i ohp 65kg. Tak sobie porownuje swoje wyniki do ludzi z neta, gdzie piszą że oni tam setkę #!$%@? po pół roku ćwiczeń, a ja ćwiczę prawie 2 lata i mam gorsze wyniki ( ͡° ʖ̯ ͡°) ćwicze co prawda w domu, ale jak myślicie mój młody wiek i to, że praktycznie nie pracowałem nigdy fizycznie miał jakiś wpływ na to?
#mikrokoksy #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tak sobie porownuje swoje wyniki do ludzi z neta, gdzie piszą że oni tam setkę #!$%@? po pół roku ćwiczeń

Ja tam #!$%@?łem 300 kg na drugim treningu. Wierzysz mi? Więc dlaczego wierzysz im?
Owszem będzie jakaś grupa zajebistych genetyków, ludzi trenujących od małego zapasy czy kalistetnikę, ale to są jednostki.
Jeżeli przejdziesz się na jakąkolwiek sieciówkę, to 85kg wl/120mc/ 90squat zrobi może 5% osób xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: No a widziales kogos kto po 3 miesiącu treningów dźwiga 100 kg na płaskiej? Nie wiesz takim ludziom. Sam sie naczytalem i nasluchalem ludzi, którzy mówili, że w 3 miesiące doszli do 100 kg na płaskiej. Ćwicz swoim tempem dbaj i progres ciezarow i miche i bedzie git. Na innych nie patrz
@AnonimoweMirkoWyznania: Absolutnie nie ma co się porównywać do innych, bo raz niektórzy lubią sobie coś podkoloryzować (no chyba, że to zweryfikują filmem), a dwa, że nie każdy ma predyspozycje do robienia ogromnych wyników. Najważniejsze jest to, żeby skupić się na swojej pracy i koniecznie nie demotywować się jakimiś "ludźmi z neta".
@IVE347: FBW sam uwielbiam, ale to prawda, że ten typ treningu nie jest najlepszy. Zwyczajnie przerasta możliwości regeneracji większości ludzi. Tym bardziej na pewnym poziomie staż >0,5roku ciężkiej sumiennej pracy jest nie do wykonania. Robisz same ciężkie wielostawy, każde kolejne ćwiczenie jest ciężkie, a nie dajesz z siebie już 100%, bo dałeś w poprzednim. Za dwa dni znów musisz dać z siebie 100%, a jeśli używałeś dużych ciężarów to zapewne układ
@kabdul: ale Ty pisałeś coś zupełnie innego w poprzednich postach, "zacznij od profesjonalnego planu treningowego, bo inaczej zrobisz sobie krzywdę", no i jak Cie traktować poważnie?

Zgodzę się w kwestii, że fbw sakera może być przeładowane gdy dojdzie się za wysoko,
ale co do reszty to nie wiem czy wiesz, że istnieje coś takiego jak intensywność i objętość, które w przypadku problemów z regeneracją mogą wiele zmienić i po to są